מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > ארוחת השבוע> כתבה על מסעדות מיוחדות - 2eat.co.il

מסעדות מיוחדות


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

מארוחה בחושך מוחלט דרך צליית בשר על רשת שנמצאת במרכז השולחן; משתיית משקה גרוזיני מסורתי מתוך קרן ועד טאג'ין מרוקאי מלא בקוסקוס – הנה לכם מצעד המסעדות המיוחדות. יש לכם רעיונות נוספים למסעדות מיוחדות? כתבו לנו

בלק אאוט – אירוח עיוור

אל תוך מסעדת בלק אאוט שבמרכז נא לגעת ביפו לא תוכלו להיכנס סתם כך בעצמכם, מכיוון שהיא חשוכה לחלוטין. הפעם על תקן המארחת ניצב מלצר עיוור שמוביל אתכם פנימה, מסביר לכם איך למזוג לעצמכם מים לכוס, ואת מה שיוגש אל השולחן אתם תאכלו בידיים. אל דאגה, אף אחד לא רואה. הרעיון הוא לדמות את חוויית האכילה של העיוורים, רק שבניגוד אליהם, אתם בסוף הארוחה יכולים לצאת החוצה אל האור.

יקיניקו טנקה – אירוח יפני

יקיניקו טנקה מציעה חוויה אסתטית מעניינת. חלל המסעדה היפנית שבהרצליה פיתוח מחולק לחדרים פרטיים המיועדים לזוגות ולקבוצות, המרוהטים בריהוט שהובא במיוחד מיפן, ומעוצבים באותה הרוח. הסועדים אוכלים ארוחה יפנית לצלילי מוסיקה מסורתית, שדבקה בכל כללי הטקס – מהאירוח המפורסם ועד ליקיניקו: צורת הגשה, שבה הבשר ופירות הים ניצלים על רשת צלייה שנמצאת בחור במרכז השולחן, ותחתיה אבנים לוהטות. ומי שולט במידת העשייה? אתם.

ראצ'ה –אירוח גרוזיני

ראצ'ה היא אחת המסעדות המיוחדות, ולו רק בגלל בעליה, שהם גם המארחים. לילי וישראל, אח ואחות למשפחת שימשילשווילי והרוח החיה שמאחורי המקום, מקבלים בברכה את כל האורחים, ומסבירים על המסורת הגרוזינית, שכוללת, כמובן, הרבה אוכל, שתייה, מוסיקה בלקנית, שמחה וריקודים. הארוחה עצמה שופעת מיטב המאכלים הגרוזיניים וגם שוטים של צ'צ'ה - הוודקה הגרוזינית.

דארנא –אירוח מרוקאי

דארנא שוכנת בתוך מבנה ירושלמי מרשים בן יותר מ-200, והיא מציעה חוויה מיוחדת של בית מרוקאי. התפאורה הולמת את הרעיון: ארכיטקטורת הקשתות, הרצפות והקירות המעוטרים, האהילים המסורתיים, השטיחים וריפוד הרהיטים – יובאו כולם במיוחד ממרוקו. יחד עם האוכל (קוסקוס על כל סוגיו, טאג'ין מסורתי המוגש אל השולחן, פסטיות וכל מה שתוכלו לדמיין) מדובר פה בחוויה מיוחדת במסעדה מיוחדת שמשתלטת על כל החושים.