מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

ארבע מנות האורז הטובות בעיר


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 יצאנו לתת כבוד לאורז, שמאכיל חלק גדול מאוכלוסיית הכדור ומצאנו מכרה זהב. אורז פרסי מושלם, אורז תאי בסלסילות קש, אורז הודי עשיר ומתובל ואורז יפואי. פרויקט פורים יוצא דופן.

אורז פרסי בקשת

האורז ב''קשת'', המסעדה הפרסית המיתולוגית בנווה שאנן הוא בלתי נשכח. אורז לבן, פרסי, ארוך גרגירים שכל גרגיר וגרגיר שלו הם חוויה גמישה, לבנה ועמדת לגמרי בפני עצמה. נכון שהאורז בקשת בא ללוות תבשילים ריחניים וחמצמצים כמו החורש סבזי- צלי בקר ירוק עם לימון פרסי ריחני, או את הקבב הלגמרי מדהים של המקום: ארוך, עסיסי וספוג בניחוח בצל וגריל פחמים אמיתי- אבל הרבה אחרי שגומרים את המנות הטעימות, עוד ממשיכים הסועדים בקשת לאכול את האורז הלבן, הבלתי נשכח ואם המלצר מפנה את הכלים, אז לוקחים ממנו בידיים.

קשת
נווה שאנן 14, בפסאג, תל אביב
טלפון: 6884010
כשר


אורז דביק בבית תאילנדי

בבית תאילנדי, מעוז המטבח התאי בישראל ואחת המסעדות המעולות בארץ, בכל קנה מידה, מגישים הרבה מאוד אורז. רוב הכמות מונחת בסיר אורז גדול, המניב ניחוחות במשך כל היום אבל בבית תאילנדי אפשר גםן להזמין ''סטיקי רייס''- אורז דביק, גמיש וטעים טעים.

הסטיקי רייס הוא האורז של הכפריים ממחוז איסן, שם הוא מאודה מיד עם הנץ החמה בתור ארוחת בוקר. אתם תוכלו לקבל אותו בבית תאילנדי בסלסילות קש חמודות. מיד שתקבלו את הסלסילה לשולחן, תיקחו ממנו חופן קטן בעזרת האצבעות ותגלגלו אותו, יחד עם קצת תבשיל פירות ים, עוף או ירקות אל פיכם.

בית תאילנדי
בוגרשוב 8 פינת בן יהודה, תל אביב
טלפון: 03-5178568


משגל של ברבוניות בנעה
:

לנעה אנחנו באים בשביל להירגע ולתפוס ראש. היינו ארבעה ובאנו לארוחה, כזאת עם הרבה מנות ורווח נאה ביניהן. אחת שהגיעה באמצע, גנבה את ההצגה טוטאל. מנת אורז ריחני מעלי דפנה, מבושל אל דנטה ומעליו תבשיל של בצל, שרימפסים, ופלפלים אדומים, עם פילטים של ברבוניות מעל הכל. כל זה הניב תענוג שלמרות האזהרות של יושבי השולחן לעצמם ולאחרים, נשאבה בדקות וכמעט לא השאירה מקום לכלום אחריה (אבל לא שהשארנו משהו בצלחת).
ביסטרו נעה>B>
מתחם השף ניר צוק
-
טל 5183418-03
- פקס 5184668-03,
קורדליה - סמטת הזכוכית 1, יפו
ביסטרו נועה - רח' הצורפים 14, יפו
ג'אפה בר - סמטת הזכוכית 1, יפו


אורז הודי בזעפרן מאינדירה תל אביב

יחד עם הטעמים העזים, הריחות והצבעים שמלווים כל ביקור באינדירה, מופיע גם האורז הבסמטי, הדקיק והמעודן שמלווה את המאכלים הלוהטים בשקט שלו. אחד הטעימים והיפים שבהם הוא האורז בזעפרן, תבלין יקר עם צבע נהדר.

אינדירה
שאול המלך 4,לונדון מיניסטור, תל אביב
טלפון: 03-6954437
פקס: 03-696519