מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > מסעדות מומלצות> מגוון מסעדות בירושלים פתוחות בשבת בצהריים

מסעדות בירושלים פתוחות בשבת בצהריים - חוויה משפחתית


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

גם בירושלים אפשר לאכול טוב, גם במסעדות כשרות וגם במסעדות שאינן כאלו. בעצם, בעיר המיוחדת ובאמת יוצאת דופן זאת אפשר היום לאכול טוב מאוד שכן יש די הרבה מסעדות טובות בירושלים. גם אם מזדמנים לירושלים בשבת, גם אם מטיילים באזור וגם אם מתגוררים בה ורוצים אוכל טוב – אין כל בעיה. אם באמת מחפשים ורוצים, אפשר למצוא לא מעט מסעדות בירושלים פתוחות בשבת בצהריים. באותן המסעדות ניתן למצוא ישראלים ותיירים, ירושלמים וכאלה המגיעים מחוץ לעיר, סועדים מבוגרים וגם בליינים צעירים. רציתם ארוחה קלה או אפילו סעודת שחיתות? גם בשבת וגם בירושלים – זה בהחלט אפשרי.

מסעדות בירושלים פתוחות בשבת בצהריים – מבלים עם המשפחה


לא לכולם מוקדשת השבת לביקור בבית הכנסת ולתפילה בציבור. עבור משפחות רבות, שבת ובמיוחד שבת בצהרים זהו הזמן הנכון והמתאים מכל לבילוי משפחתי. מסעדות בירושלים בשבת הן לא רק מקום שאליו מגיעים בשביל לאכול טוב ובשביל לצאת שבעים. מסעדות בירושלים פתוחות בשבת בצהריים הן לא פחות מכך – מקום שניתן להסב בו ביחד, כל המשפחה לזמן של איכות. עם מנות טובות, עם טעמים נפלאים, בזכות העובדה שאיש מבני המשפחה לא צריך לטרוח, לבשל, לסדר, לשטוף את הכלים, אפשר באמת לשוחח, להתעניין, להשלים פערים. כאשר מדובר במשפחות שבהן העיסוקים רבים והזמן יקר, חשיבות הזמן המשפחתי יקרה מפז.

מבלים בעיר העתיקה


ירושלים העתיקה היא בעלת ייחוד שאין כמוהו בשום מקום אחר בארץ וככל הנראה גם לא בעולם כולו. משום כך, רבים וטובים מגיעים לבלות בשבת בעיר העתיקה. יש שמגיעים בכדי לבקר בכותל, יש שמגיעים בכדי להתרשם מהחומות ומשכיות חמדה נוספות שמסתתרות בין הסמטאות וניבטות מכל פינה.


לעיר העתיקה יש קסם מיוחד בשבת בבוקר, ורבים מבין המבקרים בה בהחלט חשים בכך. אך לאחר שנושמים את הריחות וחשים את התחושות המיוחדות, מרגישים גם בצורך הטבעי לאכול. כעת, אין צורך להרחיק נדוד או לצאת מגבולות העיר. ללא כל קושי ניתן למצוא כמה וכמה מסעדות בירושלים פתוחות בשבת בצהריים, לבחור את הקרובה או את המתאימה ביותר על סמך הסגנון ולהגיע כדי למלא את מצברי הגוף עם אוכל טעים. מכיוון שחלק מאותן המסעדות נחשבות לטובות מאוד, כדאי לבדוק מראש האם מקובל להזמין מקום מראש.


לפרטים נוספים והמלצות על מסעדות ליד הכותל לחצו כאן

טיול בסביבות העיר


הביטוי השגור מספר ש"ירושלים הרים סביב לה". אך מלבד הרים ואוויר צלול כיין, יש גם סביב ירושלים הרבה מאוד מקומות קסומים ששווה לבקר בהם בשבת. מתחם חיל השיריון בלטרון, דרך בורמה הידועה, חורשות ויערות שנמצאים במרחק הליכה או נסיעה וכמובן גם עמק הצבאים, הגן הבוטנאי ואתרים רבים נוספים.


טיולים בסביבות העיר, לא פחות מאשר סיורים בתוככי העיר עצמה, בשכונות כמו בית הכרם או אחוזה, מעוררים את בלוטת הטעם והתיאבון. משום כך, כדאי מאוד להתארגן מראש ולהזמין מקום באחת מתוך שפע המסעדות הפועלות בעיר ואשר פתוחות ביום השבת. מי שרוצה, יוכל בהחלט ליהנות מטעמים מופלאים.

גם גורמה בירושלים


לצד מסעדות עממיות ופשוטות, המגישות אוכל נחמד ובלתי מתחכם, יש גם מסעדות אחרות בעיר. מסעדות מומלצות בירושלים יכולות בהחלט להיות מנוהלות על ידי שף בכיר, שמכיר את נפלאות הבישול העילי. למי שלא מסתפק בביקור בירושלים ובעיר העתיקה, למי שלא מסתפק בטיולים מסביב לעיר, במקומות המיוחדים ובאתרים הנחשבים, מסעדת גורמה בהחלט יכולה להיות תבלין נוסף ליום המיוחד. אז אם אתם רוצים לבלות שבת בירושלים ואם אתם רוצים לראות, לחוות ולאכול טוב – בחרו על פי הסגנון הרצוי לכם ולא תתאכזבו.


לפרטים נוספים והמלצות על מסעדות גורמה לחצו כאן