מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

לאוזניך בלבד


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

  לא רק ילדים אוהבים אוזני המן, בטח כשמדובר בכאלה הממולאים בקרם פטיסייר ופצפוצי שוקולד, בברולה קפה או באוזניים שעשויות בכלל ממרציפן. ארבע המלצות חמות ומתוקות לאוזני המן שירבו בשמחה

ארבע המלצות חמות ומתוקות לאוזני המן שירבו בשמחה

לחמים
מי שמכיר את מאפיית לחמים שברחוב החשמונאים בתל אביב יודע שעל המקום הזה אסור לדלג בחגים. אורי שפט, האופה הראשי והבעלים הוא אשף בכל מה שקשור בבצק ופחמימות באופן כללי אבל מתעלה על עצמו בחגים. בחנוכה אפשר למצוא אצלו את הסופגניות הכי טובות, בראש השנה את עוגת הדבש המצטיינת ובפורים, אוזני המן שאין כמותם. עשויים מבצק פריך ממותק במידה ודק למדי וממולא בנדיבות בפרג, באגוזים או בקרם פטיסייר ושוקולד. ממכר ברמות קשות.
לחמים
החשמונאים 99, תל אביב
טלפון: 03-5618111

בדולינה
כן, גם בפריפריה יש הברקות ואחת מהן היא בדולינה, בית הקפה והקונדיטוריה המתוקה שבמרכז המושבה. גם פה מתייחסים לפורים ברצינות תהומית ומכינים לקראת החג אוזני המן מושקעים עם פרג, שוקולד, אגוזים, תמרים, ברולה קפה, ריבת חלב וקוקוס, אוזני המן ללא סוכר במילוי שוקולד, אוזני המן מלוחים עם גבינה ואגוזים וגולת הכותרת – אוזני המן ממרציפן במילוי שוקולד!
בדולינה
הבילויים 7, גדרה
טלפון: 08-8680463

פינוקי מאפים
עוד כתובת מצוינת למאפים בכלל ולמתוקים בפרט היא יעל מפינוקי מאפים שאופה בעיקר לפי הזמנה מראש, גם מאפים ללא סוכר, מקמח מלא ומחומרי גלם איכותיים ומוקפדים. גם את אוזני ההמן שלה צריך להזמין מראש, וכדאי, הם עשויים בצק פריך עם נגיעות הדרים וממולאים בפרג, תמרים ואגוזים ותמרים. יש להזמין לפחות יומיים מראש.
פינוקי מאפים
מודיעין
טלפון: 054-4828544

רולדין
ברשת המאפיות הארצית של רולדין אוהבים חגים ומשקיעים בהם במיוחד. מי לא מכיר את הסופגניות של רולדין, מהטובות בארץ? גם אוזני ההמן של הרשת הם מהמשובחים שיש, מבצק פריך וממולאים בפרג, אגוזים ושוקלד.