מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

מבזק חדשות האלכוהול


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

  ניר צוק חונך חדר יין, הטמפטיישן בר יוצאים בתפריט וויסקי מורחב ובמסעדת Messa משיקים ליין של קוקטיילים בטעמי ילדות. החדשות הכי חמות בעולם האלכוהול

ניר צוק חונך חדר יין חדש, הטמפטיישן בר יוצאים בתפריט וויסקי חדש ומורחב ובמסעדת Messa משיקים ליין של קוקטיילים בטעמי ילדות. החדשות הכי חמות בעולם האלכוהול

חדר יין חדש בקורדליה
ניר צוק, השף של מתחם המסעדות ביפו, חנך השבוע חדר יין חדש במסעדת קורדליה. חדר היין, שחלקו שקוף, ממוקם בתוך המסעדה, כך שאפשר להשקיף עליו תוך כדי ארוחה. הוא כולל מגוון של 90 סוגי יינות עם דגש על יינות ישראליים וכן יינות צרפתיים ואיטלקיים שמותאמים לתפריט הדגוסטסיון, ארוחת הטעימות בת 7 המנות בניחוח צרפתי ונגיעות ים תיכוניות המוגשת במסעדה ומתחלפת בכל חודש.
צוק הודה השבוע שחדר היין החדש הוא קודם כל מתנה שלו לעצמו. עוד הוכחה שאין כמוהו.
כחלק מחדר היין יוכלו אורחי המסעדה ליהנות מתפריט יינות מרתף שכולל מבחר בקבוקים נדירים מבצירים מובחרים. את חלק מהיינות רוכש צוק בחביות והם מבוקבקים במיוחד עבור המסעדה. גולת הכותרת של חדר היין הם היינות המתיישנים האיכותיים שמחיריהם נעים בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים טובים. כמו לדוגמא ההוט בריון קרו קלאסה, פסה גרבה, 1978 או גיאה פיאדמונט ברולו ספריס 1988.
קורדליה, מסעדת שף
סמטת הזכוכית 1, יפו, 03-5184668

תפריט וויסקי חדש בטמפטיישן
הטמפטיישן בר מאלנבי משיק בימים אלה תפריט אלכוהול חדש ומורחב עם למעלה משלושים (!) סוגי וויסקי. לרגל האירוע, מזמין המקום את הקהל הרחב לחגיגת טעימות של סינגל מאלט במסגרתה יוגשו שלושה סוגים של צ'ייסרים של סינגל מאלט במחיר 75 שקל בלבד, במקום 62-74 שקל למנה אחת. את הטעימות ניתן לבחור מתוך שמונה סוגי סינגל מאלט מובחרים, גלנפידיך 12, לפרויג 10, גלן אלגין 12, גלנליווט 12, מורטלך 16, בלוויני12, קליינליש 14 ו-גלנפידיך קורן ריזרב 12.
TEMPTATION
אלנבי 35, תל אביב
טלפון: 03-6290875


קוקטיילים בטעמי ילדות במסעדת Messa
ולסיום עוד ידיעה רטובה מאלכוהול: דדי אליעזר, מנהל הבר של מסעדת Messa רקח ליין של קוקטיילים בטעמי ילדות, כולם על בסיס וודקה סמירנוף Black 40%. בין הקוקטיילים יש למשל את קוקטייל עלמה מרטיבי, שהוא קוקטייל מרטיבי בטעם ובניחוח של מסטיק עלמה הנוסטלגי. קוקטייל מסטיקי אחר הוא ריגליס מרטיני שהוא בטעם ובריח מסטיק ריגליס, ויש גם קוקטייל בטעם ארטיק מנטה. ממש לא לילדים.
MESSA
רחוב הארבעה 19, המגדל התיכון, תל-אביב
טלפון: 03-6856859