מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

הרבה יותר מלחם בלחמים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

       בקונדיטוריות ''לחמים'' הגיעו למסקנה שלמרות שהם יודעים לעשות יופי של לחם, הם רוצים לתת הרבה יותר מזה. כך נקלעתי עם חברה אותה לא ראיתי זמן רב למיני בית הקפה של ''לחמים'', בערב של השלמת אינפורמציה.

לא אגזים אם אומר שהייתי יכולה לחיות אך ורק מלחם, וגם ליהנות מזה. משהו בבסיסיות של הלחם הטרי עושה לי את זה בכל פעם מחדש, ואני בטוחה שאני לא היחידה שמרגישה ככה. ובכל זאת, בקונדיטוריות ''לחמים'' הגיעו למסקנה שלמרות שהם יודעים לעשות יופי של לחם, הם רוצים לתת הרבה יותר מזה. וכך נקלעתי עם חברה אותה לא ראיתי זמן רב למיני בית הקפה של ''לחמים'', בערב של השלמת אינפורמציה.
פתחנו דווקא בסלט עם רוטב מקורי וטעים, שליווה את המשך הארוחה ונתן ללחם פייט מעולם הצומח. אין ספק, כשאוכלים בצקים תמיד כדאי שיהיה ליד משהו ירוק ועסיסי. עם הסלט נהנינו משתי פוקצ'ות עם ירקות. פוקצ'ה אינה בהכרח מהנה- כביכול, זה מאפה עם הרבה בצק שעשוי בקלות להפוך למשמים ותפל. אבל בפועל הפוקצ'ות היו מעדן, ויכולנו בקלות להיסתם מהן. לא רצינו להיסתם כי מולנו הונח קיש מפתה, עיגול קטן וחמוד של גבינות עיזים מתובלות. תוך כדי שיחה נגסה כל אחת מאיתנו עם המזלג בצידו האחר של הקיש, עד שהגענו ללב שלו והצטערנו שנגמר. לא המשכנו להצטער הרבה זמן, וניגשנו למתוקים.
חברתי שתתה שוקו ואני לקחתי את העניין ברצינות וביקשתי שוקולטה. המשקה היה כל כך סמיך, עד שגרם לי להרגיש כאילו אני שותה שוקולד של ממש. למזלי, הקינוחים שאכלנו לצד השתייה לא היו שוקולדיים בעצמם. קרואסון שקדים טרי ומתוק במידה ועוגת תותים מדהימה, איזנו את השוקולדיות. גם צלוחית עוגיות ביתיות הוגשה לנו, ומאלה הייתי לוקחת במשקל הביתה. היו שם עוגיות חמאה נימוחות בפה, עוגות קווקר מלאות בהפתעות בריאות ועוגיות ''אזני חזיר'' פריכות וקראנצ'יות. באמת שלא ידעתי את אילו אני הכי מעדיפה, אז אכלתי את כולן.


החשמונאים 99, תל אביב
טלפון: 03-5618111
פקס: 03-5610740