מפגש של ענקים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   SALON DE THE שמתקיים השבוע במתחם פודארט בתל אביב, הוא כולו מתוקים עם אוירה צרפתית: שאנסונים לצד יצירות מופת של השף אלון גולדמן ומארחו ענר דלל מפודארט.

כחלק מהכשרתו בילה השף קונדיטור אלון גולדמן 6 שנים צרפתיות לגמרי ואז יצא לסבב השתלמויות בניו-יורק. העוגות שהוא מייצר הן מהזן הפריזאי הבוטיקי, ממנו קשה מאוד לבחור. איך תבחרו למשל בין עוגת לוליטה שמתהדרת בשכבות של מוס שוקולד לבן, קרם בורלה ותפוז (פצצת שוקולד אמיתי שאפילו מיטיבי לכת בתחום מתקשים לסיים) לבין שוקובר שבו מעורמים מעל גבי סופלה שוקולד, פטל שחור, קרם מוקצף משוקולד ותה ארל גרי? וכל אלה הם רק קצה קצהו של המזלג או ליתר דיוק, של מקרר העוגות.

בסוכות אפשר יהיה ליהנות מהעוגות של גולדמן גם בתל-אביב, כשהשף קונדיטור ענר דלל מפודארט יארח אותו למפגש פסגה במתחם פודארט שמאחורי האופרה. מפגש שבו יהפכו המתוקים למנה העיקרית.

האירוע שנקרא SALON DE THE הוא כל כולו מתוקים עם אוירה צרפתית: שאנסונים צרפתיים לצד יצירות מופת ממטבחם של שני השפים, כמו עוגת קוגלהוף אישית, בריוש פיסטוק משמש, קראנץ שוקולד, עוגיות מקרון בטעמי ריבת חלב, קוקוס, שוקולד חלב, פטל, לימון, פיסטוק, קסיס, עוגות בחושות, טארטים עם פירות העונה, מאפינס פולנטה, עוגת גזר, עוגת שוקו-תפוז, עוגיטה, שוקובר, עוגת גבינה אוסטרית, קרם ברולה, אקלייר שוקולד, פריז ברסט, עוגיות, קישים, קרוק מסייה וכל טוב.

לטובת המתלבטים הומצאה ''קומבינציית מתוקים'' מנה משולבת על משקל קומבינציות הסושי, ולקראת שבת ניתן יהיה לרכוש הביתה בנוסף לכל העוגות, גם קונפיטורות, מרמלדות, גרנולה, טראפלס, טארטים, ועוד.

SALON DE THE יתקיים במהלך חוה''מ סוכות. ב- 20/10 בין השעות 17.00 - 21.00 וביום שישי ה- 21/10 בין 10.00 ל- 15.00.

פודארט
שאול המלך 21, תל אביב (מתחם האופרה שליד מוזיאון תל אביב)
טלפון: 6950957 – 03