מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

אירועים פרטים ועסקיים במסעדת אווזים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

ישנם, באופן טבעי, הבדלים רבים למדי בין תל אביב לבין ראשון לציון, אבל גם לא מעט קווי דמיון ובפרט בתחום הקולינרי: כך למשל בשתי הערים ישנן לא מעט מסעדות שף, ואם להתמקד יותר הרי שבשתיהן תוכלו לאכול טוב, וכן לערוך אירוע פרטי או עסקי, במסעדת אווזים.

כתובות ושעות פעילות


הסניף התל אביבי שהוא גם הוותיק יותר שוכן בנמל. הכתובת המדויקת היא כ"ג יורדי הסירה 3 תל אביב (בכניסה הדרומית למתחם), ושעות הפעילות הן לאורך כל ימות השבוע החל מ-11 בבוקר ועד הלקוח האחרון, אי שם באמצע הלילה.

הסניף בראשון לציון שוכן במתחם יס פלאנט. הכתובת המדויקת היא המאה ועשרים 4 ראשון לציון, ומאחר שמדובר במקום כשר הרי שהוא סוגר את שעריו מכניסת השבת ועד צאתה. בימי חול המסעדה פועלת החל מ-11:00 ועד הלקוח האחרון, בימי שישי היא נפתחת כבר ב-10:30 וכאמור נסגרת לקראת כניסתה של השבת, והחל מצאת השבת מתחדשת בה הפעילות שוקקת החיים וזאת עד צאת אחרון הלקוחות.

מסורת קולינרית ארוכת שנים


המסורת הקולינרית עליה נשענת הצלחת שני המסעדות החלה כבר בראשית שנות ה-80 של המאה הקודמת. נמל תל אביב עדיין לא היה המתחם המצוחצח והמושקע שהוא כיום אלא מתחם נידח משהו בפאתי העיר שהכריזה על עצמה ככזו שאין בה הפסקה. למרות היותו פחות אטרקטיבי, עדיין הייתה לפחות סיבה טובה אחת להגיע לנמל (שהפסיק למלא את ייעודו המקורי, מעגן לאוניות, כבר ב-1965) - מסעדת אווזים.

המסעדה הציגה קונספט פשוט. פשוט, אבל ממכר: מפגש בין בשר עסיסי לגחלים לוחשות. האווירה הבלתי פורמלית ששררה במקום לאורך כל שעות הפעילות והאפשרות לאכול, לשבוע וליהנות במחיר סביר הפכה את המסעדה לפופולרית מאוד ובעצם לסוג של מותג בתחום הבשר ו"על האש".

שמעה של המסעדה ושל המנות הגדולות והטעימות המוגשות בה הגיע לכל קצוות הארץ ואת המקום החלו לפקוד עוד ועוד ישראלים מכל רחבי המדינה. סניף שני היה מהלך מתבקש ובסופו של דבר (לאחר כרבע מאה של חגיגת בשרים ויין) הביקוש הער אכן הוביל למסעדה שמהווה את אחת מאותן מסעדות בראשון לציון שהפכו מייד עם הקמתן לסיפור הצלחה של ממש.

למה כדאי לערוך אירועים במסעדת אווזים?


שני הסניפים של אווזים נמנים על אותן מסעדות מומלצות לקיום אירועים, וזאת בשל מספר סיבות.

ראשית, הלוקיישנים: הן נמל תל אביב והן מתחם יס פלאנט הם מקומות בילוי מרכזיים ועם זאת ייחודיים ובקרבת אטרקציות מלבבות - הנמל בתל אביב והאגם בראשון לציון.

סיבה שנייה היא עיצוב הפנים של המסעדות, שמצליח להיות מהודר אבל לא מתיימר ויוקרתי אבל כזה שמשדר פשטות חמימה גם יחד.

סיבה שלישית היא השירות - קשוב, לבבי, לא פורמלי יתר על המידה אבל מודע לחשיבותן של אדיבות ונימוס, ובעיקר מקצועי מאוד.

סיבה רביעית היא התמחור הנוח, והסיבה החמישית והחשובה מכולן היא התפריט שכולו חגיגה של טעמים וניחוחות וחוויות לכל החושים - כשלא רק שהבשרים מובחרים, כולל כבד אווז שכבר לא ניתן למצוא בכל מקום, אלא שגם השיפודים גדולים במיוחד ובאופן כללי המנות נדיבות עד מאוד. לכל אירוע מותאם תפריט בהתאם לאופיו ולהרכב האורחים הצפוי, כמו גם לפי העדפות עורכי האירוע.

בסניף ראשון לציון ישנו חדר פרטי המיועד לעד 45 אורחים, וניתן לסגור את החלל המרכזי לטובת אירועים של עד 180 חוגגים.

גם בסניף התל אביבי ניתן לבחור בין חדר VIP לאירועים באווירה אינטימית לבין אירועים גדולים ומלאי שמחת חיים של עד 200 אורחים.