Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > מסעדות מומלצות> מסעדת מקום של בשר

מקום של בשר - תפריט מגוון של בשרים מובחרים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

ישנן מסעדות ששמן כבר מכריז בדיוק איזו חוויה מצפה למי שיבחר לסעוד בהן. "מקום של בשר" היא אחת מהן, ואם גם אתם נמנים על חובבי הבשר הרי שזהו המקום האופטימלי מבחינתכם - בזכות חדר מיוחד ליישון בשרים ואטליז המבטיחים כי כל נתח בשר שיעלה על שולחנכם הוא הטוב ביותר שיש.

מיקום ושעות פעילות


מסעדת מקום של בשר היא אחת משלל המסעדות בנווה צדק - הכתובת המדויק היא שבזי 64 תל אביב (בחלקה המזרחי של השכונה הציורית ורוויית היופי, לא רחוק ממגדל שלום). שעות הפעילות הן בימים שני עד שבת החל מ-12:00 ועד חצות. בימי ראשון המסעדה סגורה.

לכל מי שחושש מקושי למצוא חנייה כדאי לדעת כי למסעדה חנייה מסודרת, ובכל מקרה הגישה אליה נוחה והיא גם מהווה נקודת מוצא (או נקודת סיום) מצוינת לשוטטות רגלית נעימה בתוככי שכונת נווה צדק והתרשמות מהשכונה היהודית הראשונה שנבנתה בתל אביב (למעשה כמעט רבע מאה עוד לפני ייסודה של העיר העברית הראשונה).

בשר, בשר ועוד בשר


המקום, כפי שכאמור ניתן להבין משמו, הוא גן עדן לחובבי הבשר. אגב, ההגדרה "קרניבורים" אינה מדויקת מדעית שכן המילה carnivore מתייחסת לסדרת הטורפים אשר ניזונים אך ורק מבשר או כמעט אך ורק מבשר בעוד בני האדם אוכלים גם מיני מאכלים אחרים ולכן ההגדרה המדויקת יותר היא אומניבורים - אוכלי כל.

כך או כך ישנן כמובן אינספור מסעדות בתל אביב המגישות שלל מנות בשריות אולם מעטות מהן הפכו למעין מקדש הכולל חדר מיוחד ליישון הבשר, אטליז ובעצם כל מה שצריך כדי להבטיח שכל מנה ומנה שתעלה על שולחנם של הסועדים במקום תהיה חגיגה לחיך.

עיון קצר בתפריט של המסעדה מגלה כי היא מיועדת בעיקר למי שמילים כמו "פורטרהאוס" או "סירליון" מגרות את בלוטות הטעם שלו ואת הדמיון והוא כבר רואה עצמו בעיני רוחו אוחז נתח בשר עסיסי שיושן כהלכה וטופל במקצועיות ובאהבה, נוגס בו ומתענג על התחושה הקדמונית ועם זאת גם העדכנית.

כך למשל תוכלו למצוא בתפריט פריים ריב במשקל של 300 גרם, 350 גרם וגם 450 גרם לבעלי ניבים חדים במיוחד ויכולות פירוק מרשימות; סירליון (נתח עם פחות שומן למעט שכבה דקה העוטפת אותו ומבטיחה טעם ייחודי) במשקל של 250 גרם, 300 גרם או 350 גרם; מבחר סטייקים על העצם המופקים מבקר מיושן ומשויש ובהם הפורטרהאוס וה-T-Bone (שמחירם נקבע על פי משקלם); וגם מנות ראשונות כמו טרטר בקר ונתח קצבים למי שזקוק לבשר גם כדי לפתוח את התיאבון לקראת הנתח העיקרי.

לצד כל הבשר, מוגשות במסעדה גם מספר מנות נוספות, וביניהן: סלט עשבי תיבול, סלט ספרדי, קלמרי מטוגן ודג על הפלנצ'ה, אבל כאמור כשמקום מכריז על עצמו כ"של בשר" כדאי לבוא אליו כדי לאכול בשר.

העסקיות של המסעדה


בימים שני עד חמישי, משעת פתיחתה של המסעדה ועד לשעה 16:00, תוכלו ליהנות במסעדה מהצעה משתלמת - מנה ראשונה ושתייה חמה ללא תוספת מחיר על מחיר המנה העיקרית, וזאת למבחר רחב של אפשרויות. בין העיקריות הנכללות בעסקית: נתחוני פילה, שניצל וינאי והמבורגר, ובין הראשונות - סלט ירקות, סלט ספרדי וקרפצ'יו בקר.

האירועים של מסעדת מקום עם בשר


מקום עם בשר מהווה גם אופציה שכדאי לשקול עבור אירועים פרטיים ועסקיים - יש בה חדר פרטי המיועד לעד 24 אורחים, וכמו מסעדות מומלצות אחרות לאירועים היא מבטיחה אוכל משובח (ובעיקר בשר ועוד בשר, כמובן), אווירה נעימה ושירות מוקפד.

סופרה ראשון לציון
לחם בשר הרצליה אירועים חדש