Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > מסעדות מומלצות> מסעדות מומלצות בשרון במקומות שלא הכרתם

מסעדות מומלצות בשרון


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

השרון - שעפ"י ההגדרה הרשמית תחום בצפון ע"י נחל התנינים, בדרום ע"י נחל הירקון, במזרח ע"י הרי השומרון ובמערב כמובן ע"י הים התיכון - הוא אחד האזורים היותר מפותחים בארץ וכולל הן ערים בולטות דוגמת רעננה, נתניה, הרצליה, רמת השרון והוד השרון, והן שורה ארוכה של מושבים וקיבוצים.

הנופים הנאים והשטחים הפתוחים הירוקים המרכיבים אותו לצד המרחבים האורבניים הופכים את השרון למקום שנפלא לטייל בו - וכל אותן מסעדות מומלצות בשרון הופכות את האזור למקום שכיף לאכול בו.

מסעדות מומלצות בשרון במושבים וקיבוצים


אחד הטרנדים הבולטים בתחום הקולינרי באזור השרון הוא המסעדות הרבות שצצו במושבים ובקיבוצים. טאיה (מסעדה אסייאתית מעוצבת להפליא אשר נמצאת במושב קדימה), ויולט (מסעדת גורמה צרפתית השוכנת במושב אודים), הבית בעולש (בית קפה שהוא גם גלריה וכפי שניתן להבין משמו שוכן במושב עולש שבעמק חפר) ואנאמרו (מסעדה ביתית איכותית במושב בית יצחק) הן רק דוגמאות אחדות מתוך מבחר רחב יותר - שמציע עסקת חבילה משתלמת במיוחד: פסטורליה כפרית בלב הארץ, נוף משגע, אווירה אינטימית ותפריט מוקפד.

הרצליה פיתוח - לא רק מעוז הייטק אלא גם מעצמה קולינרית


מוקד נוסף של התרחשויות קולינריות מסעירות בשרון הוא הרצליה פיתוח. האזור אידיאלי למסעדות: מצד אחד עשרות חברות הייטק ועסקים אחרים שאליהם מגיעים מדי יום אלפי עובדים שבאופן טבעי הופכים במהלך יום העבודה לרעבים, ומאחר שמדובר בציבור המתאפיין בהשכלה רחבה והכנסה ממוצעת ומעלה הרי שרבים מהם גם נהנים לפרגן לעצמם חוויות קולינריות; ומצד שני הים שמהווה תפאורה מושלמת לשורה ארוכה של מסעדות.

בהתאם צצו בהרצליה פיתוח שפע מסעדות מכל הסוגים - מחפשים מסעדה איטלקית? ישנן לא מעט אופציות כאלה (ובראשן "טאבולה" הוותיקה והמוערכת); חשקה נפשכם בבראסרי מוקפד? סבסטיאן ממתינה לכם ולא רק היא; מסעדות אסייתיות? יש בשפע; אוהבים דגים ורוצים לאכול מאכלים המבוססים עליהם? "שורי בורי", "בני הדייג" ו"על הים" הן רק חלק מהאופציות; ובאופן כללי כל העדפה קולינרית כמעט מוצאת מענה בהרצליה פיתוח.

העלייה באיכות החיים והשפעותיה על המסעדות בשרון


חלק גדול מהאוכלוסייה ביישובים שבאזור השרון מגיע מהשכבות הסוציו-אקונומיות היותר מבוססות, ואחד ההיבטים הבולטים של העלייה ברמת החיים של אותה אוכלוסייה הוא הרצון ליהנות מחוויות קולינריות מרגשות וייחודיות.

בהתאם צצו לא מעט מסעדות מומלצות בשרון שפונות אל אותו קהל, בין אם תושבי ערים דוגמת רעננה והוד השרון ובין אם אותם רבים וטובים שנטשו את חיי העיר לטובת איכותה חיים האמיתית של המושבים בשרון (בין אם באזור עמק חפר ובין אם בתל מונד והסביבה).

דוגמאות אחדות למסעדות שף מומלצות באזור זה הן רוקה מהרצליה פיתוח (שאת התפריט שלה בנה השף המוערך רונן דברת בלוך), אנג'לינה מהוד השרון, ברקרולה מכפר סבא (השף נועם דקרס) וצמד המסעדות של השף-סלב שגב משה, "שגב" ההרצליינית ו"שגב קיטשן גארדן" שבמתחם שרונים.

מסעדות לכל טעם וכל העדפה


ההיצע הקולינרי בשרון מתאפיין בגיוון רב במיוחד כך שכל אחד יכול למצוא בו מקום כלבבו: כך למשל לא מעט מסעדות מוגדרות כידידותיות לטבעונים ובראשן "לודנס" המוערכת, לציבור הדתי (שמהווה חלק בלתי נכבד מהאוכלוסייה) ממתינות גם כן שלל מסעדות כשרות (למשל "גחלים" בנתניה ו"ביסטרו 56" בהרצליה) ובאופן כללי כאמור כל אחד יכול למצוא מסעדה מתאימה וטעימה.

אירועים במסעדות בשרון


השרון הוא גם אזור אידיאלי לאירועים שנערכים במסעדות: אמנם באופן טבעי הפרדסים בשרון הולכים ומתמעטים אולם גם כך מצליח המרחב שבין חדרה להרצליה לשמור על אווירה כפרית מלבבת כך שאם תבחרו מסעדה עם חדר פרטי בהוד השרון, רמת השרון, הרצליה או כפר סבא מובטח לכם אירוע במקום נגיש במיוחד ובה בעת כזה שמשרה שלווה אמיתית על החוגגים.