Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > מסעדות מומלצות> היכן ניתן למצוא מסעדות בירושלים לאירועים קטנים

מסעדות בירושלים לאירועים קטנים בסביבת אתרים היסטוריים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

ירושלים, כך נדמה, היא עיר גדולה מהחיים: היא דרמטית מאוד, מיוחסים לה 9 קבין של יופי מתוך עשרה שירדו לעולם, האתרים בעלי החשיבות ההיסטורית והתרבותית הפזורים לאורכה ולרוחבה תורמים אף הם לגדולתה (מחומות העיר העתיקה דרך טחנת הרוח של מונטיפיורי, גן הפסלים של מוזיאון ישראל וטיילת ארמון הנציב וכלה בגשר המיתרים שבכניסה לעיר) וגם הבנייה הירושלמית יוצרת רושם עז. אבל גם בעיר שהכל בה גדול, ישנה כמיהה לאינטימיות ולחגיגות אינטימיות באופיין, כך שאך טבעי הוא שיהיו לא מעט אפשרויות של מסעדות בירושלים לאירועים קטנים.

מה הכוונה באירועים קטנים?


כשמחפשים מסעדות בירושלים לאירועים קטנים חשוב קודם כל להגדיר לעצמנו מה בעצם אנחנו רוצים - כלומר מה הכוונה ב"אירוע קטן"?
יש שיגדירו אירוע קטן אם משתתפים בו עד 10 אנשים, ויש מי שמבחינתו גם חגיגה של 40-50 איש נחשבת "אירוע קטן" - ובכל מקרה מה שחשוב באמת הוא האווירה במקום, ומידת התאמתה לארוחה שאמורה להיות אינטימית במהותה, ועל כן כדאי מאוד לפקוד מספר מסעדות בירושלים מומלצות ולהתרשם ישירות מהדרך בה הם מגדירים אירוע קטן. בדרך זו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם מתואמים ורואים את הדברים עין בעין.

באילו איזורים בירושלים כדאי במיוחד לחפש מסעדות לאירועים אינטימיים?


בכל הקשור לאזורים בהם שוכנות מסעדות בירושלים תלפיות, ממילא, רחביה, מתחם התחנה הראשונה, עין כרם, המושבה הגרמנית ואזור המדרחוב בלב העיר מהווים את האופציות הפופולאריות ביותר.

באופן טבעי גם כשמחפשים מסעדות בירושלים לאירועים קטנים כדאי קודם כל לבדוק את המקומות באזורים הנ"ל, כשרבים וטובים מעניקים עדיפות למקומות בקרבת הכותל עקב הרצון לשלב ביקור באתר הקודש עם האירוע. ניתן גם להרחיב את תחום החיפושים הגיאוגרפי לאזור אבו גוש למשל ובאופן כללי הישובים בפרוזדור ירושלים.

איך לבחור מבין כל האפשרויות של מסעדות בירושלים לאירועים קטנים?


המבחר הרחב של מסעדות בירושלים לאירועים קטנים מאפשר לכל אחד למצוא את המקום שעונה בדיוק לצרכיו ולטעמו (כמו גם לטעמם של אורחי האירוע).
הפקטור הראשון אותו כדאי לקחת בחשבון הוא סוג התפריט כמובן. אופציה אחת היא לבחור מסעדה בעלת תפריט ספציפי (למשל איטלקי, צרפתי, יפני וכו'), אם כי בכל מקרה כשמדובר באירוע ישנה חשיבות לגיוון - גם כשמדובר באירועים קטנים שמעצם הווייתם מנעד הטעמים של האורחים אינו רחב מאוד.

הפקטור המשמעותי השני הוא רמת השירות - ואותה הכי כדאי לבחון ע"י ביקור באירוע אחר הנערך במקום. במידה והדבר אינו מתאפשר, אל תהססו לבקש רשימת לקוחות שערכו אירוע באותה מסעדה ומוכנים לספק חוות דעת אותנטית. בכל מקרה לא כדאי להתפשר על שירות פחות ממושלם, שכן באירוע קטן הדבר מורגש היטב.

איך להעצים את החוויה?


כדאי מאוד לנצל את האירוע שנערך בעיר הקודש על מנת ליהנות מכל שכיות החמדה שהיא מציעה. גם אם כל משתתפי האירוע הינם ירושלמים, ולכאורה יכולים לטייל בה מדי יום, הרי שסביר להניח שהשגרה על שלל המחויבויות שהיא יוצרת מונעת מהם לעשות זאת. במקרים שישנם אורחים מחוץ לעיר על אחת כמה וכמה כדאי לשלב סיור בעיר גדושת היופי ושלא רק אסתטיקה היא מנת חלקה אלא גם היסטוריה עשירה ומרתקת.

בפרט מומלץ לעשות זאת כשהאירוע מתרחש בסוכות או בפסח, שניים משלושת הרגלים שבהם מצווה על כולנו לעלות לירושלים, ולמען האמת גם אם האירוע מתרחש מעט לפני או מעט אחרי שני חגים אלה עדיין מזג האוויר, סביר להניח, יהיה אידיאלי ועוד כדאי לדעת שישנן לא מעט מסעדות בירושלים כשרות לפסח כך שאין שום בעיה לערוך את האירוע בחג עצמו.

סופרה ראשון לציון
לחם בשר הרצליה אירועים חדש