מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

אמהות, בואו ללמוד מקצוע


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

  הקורס מיועד למורות, גננות, אנשי חינוך ונשים שאוהבות ילדים ורוצות ללמד אותם בדרך אחרת תוך כדי שאיפה לעצמאות כלכלית, פחות שעות מחוץ לבית ורוצות להביא לידי ביטוי את היצירתיות והעצמאות שלהן.


אסנת סדן, בוגרת הנדסת מכונות, ובעלת תואר שני בהנדסה גרעינית מהטכניון, החליטה לעזוב את עבודתה כמהנדסת ולגדל את ילדיה. במהלך שהות בת 5 שנים בארה''ב התחילה בחוגי בישול לילדים שהפכו במהרה ללהיט. בארץ המשיכה להעביר סדנאות בישול לילדים, במהלך 10 השנים האחרונות צברה ידע ונסיון רבים. אסנת חושבת ''שכדי להיות אמא טובה, וגם להרוויח כסף ולפתח קריירה, אשה חייבת להיות עצמאית''.
היא שמה למטרה לעודד נשים לכך.

כמו שסדן עושה את זה, כך גם אתן תוכלו. בימים אלה נפתחת סדנה ''כיופים טעימים'' ובה תלמד סדן נשים לעשות את מה שהיא עשתה. בית הספר ל''כיופים טעימים'' מיועד למורים/ות, גננות ואנשים שאוהבים לעבוד עם ילדים. השיטה של אסנת סדן נעזרת ברעיון ''אינטליגנציות מרובות'', ובעזרתה מלמדים ילדים חשבון, ראשית אוריינות, פיסיקה, כימיה וביולוגיה; מפתחים מוטוריקה, קואורדינציה, עצמאות ודמיון, והכל בעזרת יצירה כיפית וטעימה. כמו כן, השיטה מאפשרת עבודה עם ילדים קשי למידה.

הקורס כולל 5 פגישות בנות 3 שעות כל-אחת. במהלך הפגישות נלמד טכניקת בישול לפיה כל ילד קורא את ההוראות, מודד את המרכיבים ויוצר את המתכון הפרטי שלו; נלמד טכניקות יצירה עם מזון; כיצד להתארגן להפעלות. בפגישה הרביעית עביר סדנא כזו בפועל. הפגישה החמישית היא אישית ובה תוכלי להעביר סדנא כזו בעצמך.
תקבלי: חוברת הסבר מפורטת, ערכה ציוד ערכת תבניות סיליקון ליצירה עם סוכריות טופי והכי חשוב: גב תומך ועידוד להצלחה כעצמאית.


למה ולמי זה מתאים? הקורס מיועד למורות, גננות, אנשי חינוך ונשים שאוהבות ילדים ורוצות ללמד אותם בדרך אחרת תוך כדי שאיפה לעצמאות כלכלית, פחות שעות מחוץ לבית ורוצות להביא לידי ביטוי את היצירתיות והעצמאות שלהן.
נשים שסיימו קורס יוכלו לעבוד בימי הולדת, קייטנות, בתי ספר וגנים. בשיטת אסנת סדן תקבלי את כל הידע והגב הדרוש להעברת הסדנאות, באופן עצמאי. לחלק מהמסיימות ננסה להציע עבודה.

הקורסים מתקייים בשעות 9:00 עד 12:00 בעין שריד
תאריכי פתיחה לקורסים הקרובים:
 ימי שישי החל מה-4.3.05
 ימי ראשון החל מה-1.5.05
 ימי שלישי החל מה-5.7.05
 ימי שישי החל מה-9.9.05
 ימי רביעי החל מה-9.11.05

אסנת סדן - חוויה אמנותית בניפוח סוכר
טל: 09-7962689
נייד: 052-2822409

דוא''ל: l
אתר: