לחם בשר הרצליה

''תראה לי את הדרך לבר הוויסקי..סאצ'מו בר''


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 ''הסצ'מו בר'' מתגאה בחודש וויסקי, כל חודש הפאב מוריד את מחירו של וויסקי מסוים בכמעט חמישים אחוז ולכן כל אחד יכול לטעום מוויסקי טוב מבלי לחפור עמוק בכיס .


זהו המשפט הניצחי של להקת ''הדלתות'' האגדתית כאשר הם שרו על הוויסקי, ובכן אני חפשתי וחיפשתי ומצאתי את בר הוויסקי הזה כאן בארצנו הקטנטונת . בשכונת פלורנטין חבוי פאב קטן וחמים הנקרא בשם ''סצמו בר''. סצ'מו בר הינו פאב אשר ההתמחות הגדולה שלו היא וויסקי , בפאב יש למעלה מ 50 סוגים שונים של וויסקי מהזולים והנפוצים ביותר ועד ליקרים ולנחשבים ביותר.


בליל שלישי קר ורטוב קפצתי לביקור בסצ'מו בר כדי ללגום מעט מהוויסקי המשובח שהפאב מציע , נכנסתי והופתעתי מהרכב הג'אז היושב בכניסה ומנגן להנאת הלוגמים על הבר. המקום עצמו קטן יחסית ומאכלס 55 מקומות ישיבה כאשר ההרכבים השונים , אשר מנגנים במקום בכל יום שלישי בעונת החורף, ממוקמים הישר על השולחנות של הלוגמים מפאת חוסר המקום. להמחיש את קירבת הלהקה ניתן לומר שנשיפות הסקסופוניסט החליקו את שערות ראשי לצמיתות והוא הניח את המשקה שלו ממש על שולחני. אך אל תטעו הפאב הזה הוא פאב משפחתי עם אווירה חמה ונעימה הרבה לוגמים קבועים ובכלל אווירה חברותית ונעימה.


''הסצ'מו בר'' מתגאה בחודש וויסקי, כל חודש הפאב מוריד את מחירו של וויסקי מסוים בכמעט חמישים אחוז ולכן כל אחד יכול לטעום מוויסקי טוב מבלי לחפור עמוק בכיס . המחירים מסבירים פנים , שירות נפלא וחם , ובנוסף כל ערב מתארח די ג'י אחר בפאב אשר נותן סט אקלקטי למדי , מרוק חדשני ועד לקלאסיקות רוק ישנות וקיימת אינטראקציה בין ''המסובב'' לקהל הלוגמים אם זה בבקשות או שאלות על המוסיקה , ממש משפחתי.


לסיכום ''הסצ'מו בר'' הוא בר וויסקי מצוין עם מבצעים וערבים מגוונים , אווירה חמימה ומסברית פנים וג'ים מוריסון אשר דיוקנו מונצח על קירות הסצ'מו היה יכול בהחלט להפסיק את חיפושיו אחרי בר וויסקי טוב , כי אני מצאתי אחד כזה בשבילו.

סאצ'מו בר
ויטל 6 שכונת פלורנטין
תל אביב

לחם בשר הרצליה אירועים חדש