מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > חדשות ואירועים> כתבה על סופגניות לחנוכה 2012 בקונדיטוריות

סופגניות לחנוכה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

אז חג החנוכה בפתח, ויותר מדמי חנוכה מעניינות אותנו הסופגניות. חמדה עוגות מככבת גם השנה עם סופגניות בטעמים מפנקים, רשת קיורטוש מפתיעה עם סופגניות מרגריטה, ובלחם ארטיזן, שימו לב, מכינים לכם סופגניות אפויות

חמדה עוגות

במיטב המסורת, חמדה עוגות מציעה גם השנה סופגניות בטעמים מפנקים: סופגנייה עם ריבת תות שדה משובחת, סופגנייה עם שוקולד בלגי 65%, סופגנייה עם ריבת חלב, סופגנייה עם חלווה ועוד. את הסופגניות של חמדה תמצאו בחנויות החל מיום שבת 8 בדצמבר ועד נר חנוכה האחרון, ב-16 בדצמבר. כמויות גדולות מומלץ להזמין מראש.

חנוכה שמח בקיורטוש

רשת הקונדיטוריות ובתי הקפה קיורטוש מציעה מגוון סופגניות ייחודיות במילויים וציפויים מעניינים לקראת חג החנוכה: סופגניית מקיאטו (8 ₪), סופגניית מרגריטה (8 ₪), סופגניית סחלב (8 ₪), סופגניית שוקולד בלגי (8 ₪), סופגניית ריבת חלב (8 ₪), סופגניית קרם פטיסייר (8 ₪) וסופגניית ריבת תות מסורתית ב-6 ₪.

סופגניות אפויות בלחם ארטיזן

רשת החנויות של לחם ארטיזן שמתהדרת כל השנה בלחמים ומאפים מיוחדים וטובים, מציעה לקראת חנוכה סופגניות אפויות משובחות, שמיוצרות בעבודת יד ונאפות בתנור אבן, כשהתוצאה היא בצק עדין ונימוח במילוי מעולה – וכל זה ב-1/3 מכמות הקלוריות של סופגנייה מטוגנת. עוד בארטיזן מציעים לילדים עוגיות נר חנוכה פריכות, ובנוסף בכל ערב הדלקת נרות וחגיגות שמחות.

חג אורים שמח!