מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > מסעדות חדשות> כתבה על מותגי מסעדות בראשון לציון

מסעדות חדשות בראשון לציון


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

כמו איקאה וסינמה סיטי, גם מותגים גדולים ומוכרים של מסעדות תל אביביות פותחים סניפים חדשים בראשון לציון. קחו לדוגמה את שגב אקספרס, דיקסי ורק בשר, שמתחילות להציע לתושבי העיר והסביבה אלטרנטיבת בילוי ליד הבית

כמו איקאה וסינמה סיטי, גם מותגים מכובדים של מסעדות תל אביביות מוצאים לנכון לפתוח סניפים בראשון לציון, ככל הנראה מתוך הבנה שהקהל הדרומי נהנה לא פחות מזה התל אביבי, בעיקר כשהוא יודע שגם הוא לא חייב לצאת מהעיר.

סניפים חדשים למותגי המסעדות שגב אקספרס, דיקסי ורק בשר מתחילים לכבד בנוכחותם את ראשון לציון, ומציעים לתושבי העיר והסביבה היצע קולינרי שאינו נופל מתל אביב, מתוך שאיפה נוספת, לשמר את האווירה שהיא ברוב המקרים בלעדית לעיר הגדולה.

שגב אקספרס, מסעדת הגורמה המפורסמת של השף שגב משה משכונת רמת החי"ל שבתל אביב, מתעתדת לפתוח סניף חדש בראשון לציון בעוד כשבועיים. הגרסה הדרומית תכלול כ-200 מקומות ישיבה ומתכננת להעניק לקהל מבקריה את חוויית העיצוב ואיכות המנות המוכרת מהמסעדה המקורית. על התפריט אחראי, כמובן, השף שגב משה, כך שהציפייה היא רבה.

דיקסי, מעוז הכנפיים ממתחם יגאל אלון בתל אביב, שבראשה השף חיים כהן, פתחה באחרונה סניף חדש ברחוב הכרמל 20 שבראשון לציון. דיקסי בראשון לציון בשלב זה עדיין לא מציעה אלטרנטיבת בילוי כמו מסעדת האם במשך 24 שעות ביממה, וזאת ככל הנראה בשל המיקום החדש באזור מגורים, אולם היא לא מאד רחוקה מכך, שעריה פתוחים בכל זאת עד לשעות הקטנות של הלילה. הכנפיים וההום פרייז של דיקסי, כמובן, עשו דרכם עד לפריפריה, כמו רוב התפריט המוכר.

סניף נוסף לרשת רק בשר עומד להיפתח גם הוא בראשון לציון, נכון למועד כתיבת שורות אלו, ביום ראשון הקרוב. אך הגיוני שבנוסף לשני סניפים מצליחים בתל אביב ועוד אחד בחיפה, הגיע הזמן להביא את הבשורה גם מעט דרומה מהמרכז. התפריט המוצע הוא, כמובן, על טהרת הבשר כבשאר סניפי הרשת, המסעדה תכלול כ-80 מקומות ישיבה, ודבר ההנהלה מסכם בפשטות את הסיבה לכך שמותגי מסעדות נפתחים בראשון לציון כמעט כפטריות אחרי הגשם: "יש פה קהל שאוהב אוכל, ולנו יש אוכל לתת".

ובכל מקרה, תיאבון כבר יש.