מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > חדשות ואירועים> כתבה על חידושים במסעדות

חדשות המסעדות


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

ולהלן חדשות המסעדות: מסעדת מאראבו מתהדרת בימים אלו בתפריט יין ישראלי חדש, מסעדת כרם זיתים פותחת תערוכה מנדלות של הציירת ענת בר שלום ומסעדת פדריקו שבכיכר העיר תל אביב מזמינה אתכם לערב שישי מטורף. באים?

תפריט יין חדש למסעדת מאראבו

מסעדת מאראבו שבראשות השף יואב בר מתהדרת בתפריט יין חדש, המורכב כולו מיינות ישראליים. בתפריט יינות ישראל תוכלו למצוא יינות מובחרים שהותאמו למנות השף מיקבי הארץ דוגמת טוליפ, כרמל, קסטל, רמת הגולן, ברקן, מרגלית, צרעה, דלתון ועוד. בהמשך לתפריט החדש, תארח מדי חודש מאראבו את אחד היקבים לארוחות ממטבחו של השף בשיתוף פעולה עם יינן היקב.

ארוחה ותערוכה חדשה במסעדת כרם זיתים

הציירת ענת בר שלום מציגה עד ל-14 ביוני תערוכת מנדלות במסעדת כרם זיתים. המנדלות – ציורי צורות גיאומטריות, סימטריות והרמוניות הנפוצים בטקסים רוחניים בתרבויות רבות, מוצעות למכירה בתערוכה, גם בהזמנה אישית ובדגמים ייחודיים. לצד התערוכה תוכלו ליהנות מארוחה טובה במסעדת כרם זיתים, המציעה מטבח כפרי עם מנות המבוססות על מוצרים טריים ועונתיים, עשבי תיבול ושמן זית איכותי.

סוף שבוע מיוחד במסעדת פדריקו

מסעדת פדריקו, האיטלקייה של כיכר דיזינגוף ונקודת החן של קולנוע חן, מזמינה אתכם להופעה חיה של קאיה ומוטי שוורץ שמפליאים בשירי שנות השישים, עם ריקודים וטעימות יין מיקב אמפורה. עוד בתפריט של פדריקו – אוכל איטלקי מצוין – והכול מתחיל ביום שישי בשעה 21:00.

ושיהיה לכם סוף שבוע מצוין.