מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > הרביעיה הפותחת> כתבה על ברים ופאבים בתל אביב

ברים בתל אביב


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

כמו את העיר תל אביב, שאינה עשויה כמקשה אחת, גם את הברים ואת הפאבים שבה אי אפשר להגדיר בהגדרה אחת כוללת. בהיותם חלק מהמרקם העירוני, המשתנה משכונה לשכונה, מאזור לאזור, אופיים משתנה בהתאם. אספנו ארבעה, רק כדוגמה

זוהו – מאפו

על אזור רחוב מאפו אפשר להגיד שהוא שכונה בפני עצמו, גם אם מפות העיר אינן מציינות זאת מפורשות. זוהו הוא בית קפה-פאב שכונתי, שישנם תושבי השכונה שרואים בו בית שני. בימים תמצאו כאן ארוחות בוקר נהדרות, תפריט המותאם לעונות השנה וחידושים מעניינים, ובערבים תוכלו לשבת עם תושבי השכונה, לשתות בירה ואפילו ליהנות מהופעות חיות ואינטימיות. עוד נדבך חשוב באופי של זוהו הוא השפה והתרבות האוסטרלית, שמביא אתו בעליו, מה שמתבטא בכך שאמנם זוהו הוא מקום שכונתי תל אביבי, אבל הוא עשוי לקחת אתכם למקומות רחוקים מאד.

The Streets – קינג ג'ורג' פינת הנביאים

הגענו למה שהיה מכונה בספרי התיירים "לב תל אביב". כראוי ללב העיר, The Streets פתוח שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה. הוא משלב אלכוהול איכותי עם מנות משובחות, צורות בילוי מגוונות כמו פגישה חשובה עם חברים טובים, חגיגת יום הולדת עם מעגל חברים גדול יותר, מסיבת רווקות בקומת הגלריה או לימודים קדחתניים על בירה ליד הלפטופ. אם תלוו את הדרינק שלכם באחת או יותר מהמנות שמציעים כאן, תתחילו לחוות את החוויה כראוי, רק אל תשכחו לסייר בין מגוון האורחים ולהתרשם ממטרופוליטניות איכותית.

וויצ'ווד – נחלת בנימין פינת קלישר

רחוב נחלת בנימין וסביבתו הם משכנם של מציירי קירות, של חובבי מוסיקה ושל אוהבי אוכל טוב, יין משובח ומקומות טרנדיים כאחד. בתוך כל המישמש הזה נמצא וויצ'ווד, שהוא בר בעל קונספט מעניין: מתוך אמונה שמבשלות הבירה העתיקות היו נוהגות לשחד את השדונים הקטנים שהיו מגיעים בלילות השחורים כדי לעזור לבירה לתסוס, וויצ'ווד מציע לקחת אתכם לעולם של שדונים ויערות ושל בירה מיוחדת מאד שחבל לפספס. לצדה של הבירה, מנות נשנושים לסיוע, אבל גם עיקריות שלא היו מביישות אף אחת מהמסעדות בסביבה.

ג'אפה בר – יפו העתיקה

הפעם מדובר בסמטה קסומה ביפו, המוכרת בעיקר כמתחמו של השף ניר צוק. כאן תמצאו את כל מה שטוב בלהיות במחיצתו של השף, היינו המנות המצוינות שיוצאות ממטבחו, לצד שפע אלכוהול איכותי. הוא פתוח בכל ערב, מה שנותן לכם מספיק הזדמנויות לסייר בין אבני העיר העתיקה, לטעום קוקטיילים ייחודיים בהכנה ביתית, ליהנות ממוסיקה איכותית, הפוכה מזו שתמצאו בדאנס ברים בתל אביב או בערים אחרות, ולהוסיף לכל אלו את האוכל מעשה ידי השף, שמשתנה תכופות ושתמיד מוכן מתוצרת מקומית הכוללת אהבה לשוק ולסביבה הקרובה.

לא נרדמת, תל אביב.