מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > חדשות ואירועים> כתבה על מבצעי אביב בגוסטו ובפראג הקטנה

בא אביב


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

עכשיו, כשכבר עבר חג הפסח וכשאבק המצות מאחורינו, הגיע האביב ואתו השמש ששוקעת מאוחר בערב, מנות קלות במסעדות והזדמנויות ליהנות משתייה לצד ארוחה קלה לעת ערב. במסעדת גוסטו וברשת פראג הקטנה מציעים לכם חגיגת אביב

איך יודעים שבא אביב? לפי התפריט במסעדות. עכשיו כשהמרק כבר לא מדגדג בגרון וכשכבר לא כמהים לתה, אנחנו מתפנים למנות קלות יותר ולשתייה לאור השקיעה. פראג הקטנה ופיצה גוסטו מציעות לכם תפריטים מיוחדים לכבוד האביב:

גוסטו פיצה תל אביב

מסעדת גוסטו פותחת את האביב בליין של ערבי קונספט ייחודים, ובכל ערב היא מציעה לכם חגיגה איטלקית משתנה: בין השעות 17:00-20:00 תוכלו ליהנות מ- Happy Hourעם בירה, קאווה או למברוסקו ב-10 ₪, ובכל יום החל מהשעה 20:00 יחל דיל ערב סביב קונספט אחר:

יום א' – פיצה קלאסית שנייה בחצי מחיר: 24 ס"מ ב- 18 ₪, 32 ס"מ ב-25 ₪.
יום ב' – ערב מנות קטנות: טריו ברוסקטות וטריו פוקצ'ינות ב-45 ₪.
יום ג' – צייסרים של אוכל ואלכוהול: מנות שיוגשו בשוטים לצד שוט אלכוהול למנה: שוט של קוקטייל שרימפס (4 יח')+שוט מרינדה לשרימפס+צ'ייסר וויסקי, שוט של סביצ'ה טונה אבוקדו+צ'ייסר וודקה, שוט של תבשיל פטריות דוקסל+צ'ייסר של רמזוטי, שוט של מרק חצילים וקציפת חלב חם+צ'ייסר וודקה. מחיר כל מנה יחד עם השתייה – 32 ₪
כמו כן יוצעו שוט-קוקטיילים משתנים, כמו B52, אספרסו מרטיני ועוד, בעלות של 20-25 ₪
יום ד' – מבצעי אלכוהול משתנים

אביב בפראג הקטנה

ברווזים, ארנבות, נקניקיות, בירות מוזלות וספר מתכוני צייד מסורתיים בהתאם למסורת הצ'כית של פתיחת עונת הציד עם בוא האביב: רשת בתי האוכל הצ'כיים פראג הקטנה חוגגת את אפריל עם שלל ספיישלים ברוח ציידי צ'כיה. לצד מנות הציד (הכוללת קדירת ארנבות בנוסח ציידים), יוגש תפריט נקניקיות צ'כי מסורתי, ובירות מוזלות. כל הסועדים גם יקבלו מהדורה מוגבלת של ספר מתכוני ציד מסורתיים.

בתפריט הציידים (מוגש החל מה 8/4- 8/5/10): קדרת ארנבת בנוסח ציידים, ברווז צלוי ממולא תפוחים וסטייק יען. מחירי המנות נעים בין 75-85 ₪.
עוד בתפריט האביב: נקניקיות חזיר, נקניקיות הודו ונקניקיות עגל. מחיר למנת נקניקיות: 29 ₪

בגזרת האלכוהול:
בימים א'-ו' בין השעות 12:00-20:00 (פראג הרצליה- 17:00-20:00)
בירות מהחבית- 1/3, 1/2, ליטר בין- 13-19 ₪ - קרושוביץ כהה בהיר ומיקס \ גוסר כהה \ סטארופרמן בהיר \ אדלוויס בהיר וכהה \ אוהראס. צ'ייסרים- וודקה, ג'יימסון ועוד ב- 10 שקלים- חורטיצה, אבסולוט, ג'יימסון, בושמילס ועוד.

חג אביב שמח!