מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > חדשות ואירועים> כתבה על מסעדות שחוגגות את סיינט פטריקס דיי

סיינט פטריקס דיי


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

סיינט פטריקס דיי – חגם של האירים אבל כבר מזמן הוכחנו שאנחנו שמחים גם בשמחת העמים – מתקרב אלינו במהרה, וחייבים להיות שמח. אספנו בשבילכם את מיטב המסעדות, הברים והפאבים שמציעים לכם חגיגות רוויות אלכוהול בלי סוף

יום פטריק הקדוש הוא חג נוצרי-אירי הנחוג מדי שנה בתאריך ה-17 במארס לזכרו של הקדוש הנוצרי פטריק שנחשב בנצרות לקדוש המגן על אירלנד. דת לחוד וחגיגות לחוד: אמנם לא חסרים לנו חגים יהודיים, אבל כזה חג רווי אלכוהול כמו שרק באירלנד יודעים להמציא אין לנו. ועכשיו כשיש לנו המון תיירים בארץ, ברים, פאבים, בירות מקומיות ומיובאות מחו"ל, ויסקי משובח ועוד תפריטי אלכוהול שמקשטים את מדינתנו, השילוב בין ההיצע המקומי לחגיגה הגלובלית מתבקש ואפילו נדרש.

לצערנו סיינט פטריקס דיי עדיין אינו מתאפיין בארץ במצעדים ברחובות כמו שאפשר לראות במקומות אחרים בעולם ביום זה, אבל אין לדעת – אחרי ישיבה ממושכת בבר ושתייה לרוויה, אולי אתם תהיו אלו שיתחילו לצעוד לזכרו של הקדוש האירי. וכדי לסייע בחגיגות, אספנו בשבילכם את המיטב:

דבלין, רחובות

החגיגה הגדולה של הדבלין מתחילה כבר ב-14 במארס עם סרטים איריים המשודרים מדי יום בין השעות 17:30 ל-18:00 והופעות משתנות מדי ערב. בנוסף יקשטו את הדבלין דוכני מכירה איריים הכוללים תקליטים, ספרים ועוד. וב-17 במארס – מסיבה אירית גדולה עם רקדנים, מבצעים ומתנות.


הבאגסי ביסטרו בר, תל אביב

הבאגסי ביסטרו בר יחגוג את סיינט פטריקס דיי עם מנת ספיישל נקניקיות מרגז מצופות בעלי סיגר לצד 1/3 בירה מהחבית ב- 44 ₪. ברקע, על עמדת הדי ג'יי, תתנגן מוסיקה אירית שמחה.


אוונגרד, תל אביב

מסעדת אוונגרד תחגוג את סיינט פאטס עם מסיבה אירית ועם המון אלכוהול. המסעדה תגיש מנת ספיישל ליום זה: מחבת סוגי נקניקיות בתבשיל עדשים + חצי גינס ב-75 ₪. לחובבי המסורת תוגש בירה ירוקה (גרין ביר) תוצרת עצמית ב-24 ₪ לשליש, וצ'ייסר ויסקי אירי - ג'יימסון ב-10 ₪. על העמדה ינצח די ג'יי עם מוסיקה אירית מקפיצה.


NG, תל אביב

במסעדת הבשרים NG יציעו לכל המזמין מנת פורטרהאוס מבצע של 1+1 על מבחר בירות הבוטיק הישראליות. רצוי להזמין מקום מראש.


בטי פורד, תל אביב

בבר הבטי פורד חוגגים את סיינט פטריקס דיי עם ויסקי אירי פרימיום בלק בוש ב-37 ₪ למנה.

מושבוצ, מושב רמות

ביום רביעי, 17 במארס, חוגגים במושבוצ בהופעה שמחה ומיוחדת של להקת בריז בערב אירי מלא בבירה ובוויסקי. מבחר אלכוהולי מגוון, מנות משובחות וריקודים כמו אצל האירים.


ג'וליאן, ראש פינה

חוגגים את סיינט פטריקס דיי בחגיגה ירוקה: המלצרים ילבשו ירוק, הוויסקי יהיה במחירים מוזלים והפתעות רבות נוספות ימתינו לחוגגים.

שמחו בשמחת האירים.