לחם בשר הרצליה

נמסטה, באבא ג'י!


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

חזרתם מהודו ואתם מתגעגעים? מתים לנסוע ומחכים בקוצר רוח להזדמנות להתנסות בחוויות, בריחות ובטעמים? מעוניינים לנסוע, אבל מפחדים? רוצים לדעת מה עובר על הילדים? הנה ארבע מסעדות שיביאו לכם את הודו, מבחינה קולינארית לפחות, עד השולחן.

חזרתם מהודו ואתם מתגעגעים? מתים לנסוע ומחכים בקוצר רוח להזדמנות להתנסות בחוויות, בריחות ובטעמים? מעוניינים לנסוע, אבל מפחדים? רוצים לדעת מה עובר על הילדים? הנה ארבע מסעדות שיביאו לכם את הודו, מבחינה קולינארית לפחות, עד השולחן.

מהרני
המטבח ההודי הוא אחד המטבחים הרבגוניים בעולם ומשלב שפע של טעמים, ריחות וצבעים. מסעדת מהרני מביאה לכם מאכלים הודיים ביתיים אותנטים, עם ניחוחות מתת היבשת הרחוקה. המסעדה ממוקמת ברחוב אלנבי התוסס, ומציעה מקומות ישיבה בתוך המסעדה ומחוץ לה, כאשר מוסיקה נעימה מתנגנת ברקע. התפריט של מהרני מציע מבחר מנות עשירות מהמטבח ההודי: טנדורי ראפ - עוף טנדורי, ברוטי עם סלטים ורטבים, מהרני קארי ירוק, מבחר מנות אורז פילאו או ביריאני, תבשיל טאלי תמחוני ועוד. במקום מוגשות גם ארוחות עסקיות, וניתן להזמין טייק-אווי ומשלוחים.
מהרני
אלנבי 49, תל אביב.
03-5280696

אינדירה
הסניף הראשון של רשת האוכל ההודי אינדירה הוקם בתל אביב בשנת 93, ומאז הוא מצליח ולמשוך אליו ציבור מגוון של לקוחות, מצעירים שחזרו מטיול במזרח ורוצים לחזור ולהרגיש את האווירה המיוחדת של הודו, ועד מבוגרים אניני טעם שיודעים ליהנות ממטעמי המטבח המעניין והמיוחד הזה. בתפריט המסעדה התל אביבית מבחר מנות עצום, כמיטב המסורת של המטבח הצפון- הודי. הוא כולל מאכלים מהתנור ההודי- הטנדורי, מסל הלחמים, מהגינה ומשדה האורז, וכמובן בשרים איכותיים במגוון צורות, צבעים וטעמים. לאורחים, מציעה המסעדה תפריט טעימות זוגי, תפריט לייט-נייט, ותפריט סיקים, הכולל שילוב טעמים מהודו ומסין. באמצע השבוע מוצעת במקום גם ארוחה עסקית.
אינדירה
שאול המלך 4, לונדון מיניסטור.
03-6954437

24 רופי
כל מי שביקר בהודו מכיר את הטאלי, מנה שהיא ארוחה שלמה, המוגשת בדאבות, מסעדות מקומיות קטנות ברחבי הודו. המנה משתנה באופייה, בדרך ההגשה ובמידת החריפות שלה ממקום למקום ברחבי היבשת. במסעדת 24 רופי מגישים טאלי, האוכל העממי ההודי, במחירים עממיים ישראליים. הטאלי היא מנה צמחונית, המוגשת בצלחת מתכת מסורתית המחולקת לתאים ומכילה דאל (תבשיל עדשים), שני סוגי סאבג'י (תבשילי ירקות המשתנים מיום ליום), אורז (לבן או מלא), צ'פאטי (פיתה הודית דקה) וצלוחית עם יוגורט לעידון חום המנה והחריפות. בסיום הארוחה, מוגשים צ'אי וקינוחים הודים מתוקים. במסעדת 24 רופי נערכות גם הופעות, סדנאות והרצאות מן המזרח.
24 רופי
שוקן 14, תל אביב.
03-6818066

סנגם
סנגם הוא מפגש הנהרות הגנגה והג'מנה שבהודו. מסעדת סנגם, בת לרשת אינדירה, היא מסעדה כשרה, אבל המטעמים, מאכלים מסורתיים מהמטבח הצפון-הודי, הם אותם המטעמים. המנות מצטיינות בתיבולים מיוחדים ובטעמים מפתיעים, ומעל לכל מורגש הגיוון: לכל מנה ייחוד וטעם משלה, שלא טעמת בשום מקום אחר. המסעדה מרווחת ומעוצבת בורוד מרגיע ונעים המשרה אוירה שלווה. בימות הקיץ מוצעים שולחנות גם בחוץ, באוויר הפתוח וברוח ההרים הצלולה. המקום ידידותי גם לילדים, ומציע להם תפריט מיוחד, לצד תפריט סיני או איטלקי. במסעדה מספקים גם ארוחות עסקיות, שרותי טייק-אווי ומשלוחים. ניתן להזמין שרותי קייטרינג, או לערוך אירועים של עד 120 סועדים.
סנגם
השדרה המרכזית 15, ליגד סנטר, מודיעין.
08-9717070

לחם בשר הרצליה אירועים חדש