לחם בשר הרצליה

חגיגה של שוקולד בטרינידד


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

שוקולד קטן ושוקולד גדול, שוקולד יקר ושוקולד בזול, ופרלינים וטראפלס, וקופסאות ומארזים, ומבצעים והנחות ליום האהבה. והריח, כמו בשיר, בחינם

שוקולד קטן ושוקולד גדול, שוקולד יקר ושוקולד בזול, ופרלינים וטראפלס, וקופסאות ומארזים, ומבצעים והנחות ליום האהבה. והריח, כמו בשיר, בחינם

שוקולד הוא אחת המתנות הפופולאריות ביותר בקרב האוהבים. למה לא, בעצם? הוא מגיע בצבעים מגרים, בצורות שונות וקסומות, במגוון של טעמים ותוספות ומילויים. כולם אוהבים שוקולד, להוציא מתי-מעט תמוהים, וחבילה מושקעת של שוקולד איכותי שנבחר בקפידה תשמח לבב של כל בן אנוש. זה נכון בכל מקרה של אירוע משפחתי, יום הולדת, לידה, הבעת תודה או סתם רצון לשמח ולהגיד אני אוהב. עכשיו, לקראת חג האהבה, זה נכון יותר מתמיד.

בית השוקולד-קפה טרינידד מציע טיול קסום ומעורר חושים בין שורות על גבי שורות של 50 סוגי פרלינים מבריקים ומפתים, בטעמים מגרים כמו רום וליקר דבש, מרציפן תפוז, ארל גריי, צ'ילי, ג'ינג'ר, פסיפלורה ועוד. המקום קרוי על שם האי האקזוטי, השוכן בדרום הים הקריבי, המהווה מקור לפולי קקאו מסוג טריניטריו, שנחשב לקקאו המשובח ביותר ונמצא לרוב בין מרכיביו של מוצרי השוקולד האיכותיים בעולם. אריזות השוקולד של בוטיק טרינידד עוצבו ברוח מסע אקזוטי במחוזות טרופיים אלו, ומעוטרות תחריטים עתיקים של חיות וצמחים האופיניים לאי הקריבי על גבי נייר מחברת ישן.

הפרלינים של טרינידד נעשים בעבודת יד מוקפדת, על-פי מיטב המסורת האירופאית, על ידי השוקולטיירית רותי בן אליעזר, אשר שמה לעצמה מטרה להשתמש במרכיבים האיכותיים ביותר שניתן למצוא. הפרלינים, עד האחרון שבהם, עשויים אך ורק ממרכיבים טבעיים, ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל, ומצופים שוקולד עד 70% מוצקי קקאו. בנוסף לפרלינים ולטראפלס, ניתן למצוא במקום חפיסות וטבלאות שוקולד איכותי במיוחד, המכיל עד 90% מוצקי קקאו, משקאות שוקולד במגוון טעמים וקפה חם או קר. המקום פתוח בכל יום משעה 8:00 עד השעה 20:00, ומבצע גם משולחים.

במסגרת מבצע הכרות, מציע טרינידד מספר קומבינציות של פרלינים, ארוזים בקופסאות גדולות (לימבו) או קטנות (קליפסו) ובמארזים הכוללים בין קופסא אחת לשלוש, הנמכרים בהנחה המגיעה לעד 33% אחוזים. מי שמחפש מתנה ליום האהבה – ימצא כאן מענה מושלם, ובמחיר משתלם.

קליפסו (Calypso): קופסה של 10 פרלינים, הכוללת מבחר פניני שוקולד מבריקים בקופסה מהודרת ומעוצבת. הפרלינים מצופים שוקולד מריר, חלב ולבן, מסודרים באריזה קטנה ומתוקה, ומחירם – 60 ש''ח.

קליפסו דובלה (Calypso Doble): מארז קטן כפול, הכולל מבחר מרשים של 20 פרלינים מפתים, מסודרים בזוג קופסאות אטרקטיביות. קופסא אחת מכילה פרלינים מצופים שוקולד מריר, הקופסא השניה מכילה פרלינים המצופים בשוקולד חלב ולבן. מחיר: 110 ש''ח (במקום 120).

קליפסו גרנדה (Calypso Grande): מארז קטן משולש של 30 פרלינים, הכולל טיול מעורר חושים בין צורות, ריחות וטעמים. האריזה מעוצבת ברוח יומן מסע של מגלה עולם, ובתוכה יקרצו אליכם שלישיית קופסאות מהודרות המכילות שלל פרלינים מבריקים, מגוונים ומעוררי השראה. קופסא אחת מכילה פרלינים מצופים שוקולד מריר. הקופסא השניה מכילה פרלינים מצופים שוקולד חלב והקופסא השלישית מכילה פרלינים מצופים שוקולד מריר, חלב ולבן. מחיר: 150 ש''ח (במקום 180).

לימבו (Limbo): בסרט הקולנוע 'פורסט גאמפ' נאמר ''החיים הם כמו קופסת שוקולד, אתה אף פעם לא יודע מה תקבל.'' באריזה מקסימה זו יתגלה אוסף מובחר של פרלינים קסומים ומפתיעים אחד אחד. הפרלינים מצופים בשוקולד מריר, חלב ולבן. סה''כ 16 פרלינים. מחיר: 96 ש''ח.

לימבו דובלה (Limbo Doble): אומרים שדברים טובים מגיעים בזוגות, וחבילה זו מציעה שילוב מדהים של טעמים בשתי קופסאות מזמינות. פרלינים ממולאים ליקרים מובחרים, פירות אקזוטיים, תבלינים אותנטיים, ריבת חלב משכרת, מרציפן חלומי, קפה מעורר ועוד. קופסא אחת מכילה פרלינים מצופים שוקולד מריר. הקופסא השניה מכילה פרלינים המצופים בשוקולד חלב ולבן. סה''כ 32 פרלינים. מחיר: 160 ש''ח (במקום 192 ש''ח).

לימבו גרנדה (Limbo Grande): פסגת השוקולד. התגשמות חלום עבור כל חובב שוקולד מושבע. אריזה מהודרת משולשת המכילה מבחר מקיף ומגוון של 48 פרלינים שנעשו בעבודת יד ובאהבה רבה. קופסא אחת מכילה פרלינים מצופים שוקולד מריר, הקופסא השניה מכילה פרלינים מצופים שוקולד חלב והקופסא השלישית מכילה פרלינים מצופים שוקולד מריר, חלב ולבן. סה''כ 48 פרלינים. מחיר: 192 ש''ח (במקום 288 ש''ח).

טרינידד
אבן גבירול 90, תל אביב
077-7850053

לחם בשר הרצליה אירועים חדש