לחם בשר הרצליה

חול, ים ואוכל גם


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

חם בטבריה וגם בתל אביב ועוד יותר באילת. ואין כמו ארוחה על חוף הים, עם בריזה, שקיעה ורחש גלים ברקע. ארבע המלצות שיגרמו לכם להתחיל לאהוב את הקיץ...

האני ביץ
האני ביץ' הוא התגשמות הפנטזיה שלכם לארוחת ערב קיץ על חוף הים. על החוף האחרון של תל אביב, עם בר אלכוהול גדול, מוסיקת רקע נעימה ותמונת נוף של שקיעה בים התיכון שאי אפשר להתחרות בה. וכמובן, היונים השליליים באוויר, אלו שעושים את מצב הרוח והנפש לכל כך רגועים ומפוייסים כשיושבים על חוף הים.
אופציה אחרת לגמרי היא ארוחת בוקר. אין דרך מוצלחת יותר לפתוח את היום מארוחת בוקר על חוף הים (אולי רק צעידה על החוף שמסתיימת בארוחת בוקר). זו של האני ביץ' כוללת שייקים טבעיים של פירות ותפריט עשיר ומגוון. הקיץ מעולם לא נראה מפתה יותר.
פתוח כל יום מ-11:00 ועד לקוח אחרון. בסופי שבוע פתוח מ-8:00.
האני ביץ
נחום גולדמן 6, טיילת יפו, תל אביב
טלפון: 03-6816918

לילה ביץ'
גם לראשון לציון יש טיילת יפה המשקיפה על הים, ושם ממוקמת מסעדת לילה ביץ', שפתוחה 24 שעות ביממה. מה שאומר שאפשר לבלות שם לילה על החוף ולקנח בארוחת בוקר או להתחיל את היום על חוף הים ולא לסיים. המקום אמנם נראה כמו אתר נופש בטורקיה עם מיטות שיזוף, שמשיות אפריקאיות ושרות של מלצרים עד קו המים (!) אבל למעשה מדובר במסעדה, שהחזון שלה הוא לפנק את הלקוחות.
לילה ביץ'
טיילת חוף הים ראשון לציון, ראשון לציון
טלפון: 03-9510081

בריזה קלדרון
מסעדה שממוקמת על הטיילת של ראשון לציון היא בריזה קלדרון, היא מציעה אווירה מיוחדת של חוף ים עם הופעות חיות בערבי הקיץ. על קו החוף תוכלו להינות מכסאות שיזוף, שמשיות וסככות אפריקאיות היוצרים אווירת חופש וכיף. מצד שני, אפשר לבחור לשבת ליד שולחן מסודר ולאכול באופן מתורבת ממנות המטבח המושקע של המקום.
בריזה קלדרון
טיילת חוף הים ראשון לציון, ראשון לציון
טלפון: 03-9629004

בוסטון פיש אנד גריל
''בוסטון פיש אנד גריל'' שבטיילת רויאל ביץ', היא מסעדה יפה עם קונספט מבלבל: ברגעים הראשונים לא ברור אם זו מסעדת חוף משוחררת או מסעדת ערב רומנטית ואלגנטית. כמו ברוב המסעדות שעל חוף אילת, מנות הים הן גולת הכותרת אבל בתפריט של ''בוסטון פיש אנד גריל'' אפשר למצוא גם מנות בשריות מכל העולמות.
מיקס פירות הים פה מומלץ בחום.
בוסטון פיש אנד גריל
טיילת מלון הרויאל ביץ', החוף הצפוני, אילת
טלפון: 08-6333007

לחם בשר הרצליה אירועים חדש