מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

מסעדות העיר הלבנה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

עשרות מסעדות בתל אביב חגגו בסופ''ש 28-30/6 את השנה השלישית להכרזת העיר הלבנה של אונסק''ו בתפריטים מיוחדים שכללו מבחר מנות ב- 76 שקל. הלילה הלבן אמנם הסתיים, אבל המסעדות והמנות נשארות שם גם הרבה אחרי...

לוקאס


מסעדת לוקאס שיושבת במתחם רובע לב העיר בין בנייני באוהאוס יפהפיים, היא ביסטרו צרפתי ומקום מצוין לחגוג בו את הכרזת אונסק''ו על העיר הלבנה – יחד עם העיר עצמה.
התפריט המיוחד ל''לילה הלבן'' כלל את סלט הקינואה המיתולוגי של לוקאס, קרפצ'יו פילה בקר עם פרמזן, קלמארי בציפוי פולנטה או חציל בלאדי, למנות ראשונות. לעיקריות הציעו אנטרקוט של 300 גרם, נתח קצבים עם מח עצם, המבורגר לוקאס (250 גרם) או פילה מוסר ים. ולקינוח, סברינה עם פירות טריים וקרם מסקרפונה או פבלובה. את הכל ליוו שני קוקטיילים לבחירה: קיר רויאל או רזי קולינס.
לוקאס
מזא''ה 5, רובע לב העיר, תל אביב
טלפון: 03-5252565

בוקאצ'ו


בוקאצ'יו האיטלקית שברחוב הירקון היא מסעדה וגלריה עם נוף לים ועיצוב כפרי. בתפריט הפסטיבל מצאנו קרפצ'יו פילה עגל למנה ראשונה, פטה עוף בריבת תמרים או סלט פירות ים על מצע תרד ובורגול. ולעיקריות, פטוצ'יני ברוטב סלמון ובציר דגים, רביולי מוצרלה ברוטב רוקפור ואגוזים או סטייק לבן צרוב בבייקון.
בוקאצ'ו
הירקון 106, פינת פרישמן, תל אביב
טלפון: 03-5246837

אוונגרד


ב-76 שקל הציעו באוונגרד תפריט לשניים הכולל: שני המבורגרים בסגנון אמריקאי ושתי כוסות בירה של שליש ליטר. אופציה אחרת היתה ארוחה לסועד (ב-76 שקל) שכללה: מנה ראשונה של פרוסת חציל בפסטו, מיני חלת בצל, כנפיים אוונגרד ומנה עיקרית של בורגר אוונגרד או שיפודי אנטרקוט. היה שמח.
אוונגרד
הברזל 3 רמת החייל
טלפון: 057-7388667

ין ינג


ין ינג הסינית ויאטנמית של אהרוני ישבה במשך שנים בשדרות רוטשילד המזוהות כמתחם המרכזי של בנייני הבאוהאוס בתל אביב. במשכנה החדש בבניין המילניום שברחוב הארבעה, היא ממשיכה לחגוג את הכרזת אונסק''ו, ומגישה סלט ויאטנמי לפתיחה ומנה עיקרית לבחירה מכל מגוון מנות העוף, הבקר והסינטה והמנות הצמחוניות.
ין ינג
הארבעה 17, בניין מילניום, תל אביב
טלפון: 03-6869888