לחם בשר הרצליה

שורש העניין


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

מסעדת סופיה במלון ענבל בירושלים עושה הרבה כבוד לירקות השורש. במסגרת פסטיבל מיוחד שנערך במקום יוגשו מגוון מנות מקוריות שהמשותף לכולן הוא ירקות שורש. בואו לטעום מה אפשר לעשות עם שורש סלרי או פטרוזיליה.

מסעדת סופיה השוכנת במלון ענבל בירושלים עושה הרבה כבוד לירקות השורש. עד ה-8 במארס נערך במקום פסטיבל ירקות שורש שבו מוצעות מגוון מנות מקוריות שעליהן טרח שף המסעדה, השף איציק מזרחי.

מסעדת סופיה שוכנת בלובי של מלון ענבל ומשקיפה אל הנוף הירוק של גן הפעמון ואל חומות העיר העתיקה. המסעדה היא מסעדה חלבית כשרה המתמחה בבישול גורמה עם נגיעות בסגנון ניו-יורקי. המנות המיוחדות שיוגשו במהלך הפסטיבל יגרמו לכם לרוץ לירקן ולבקש שורש פטרוזיליה טרי.

בפסטיבל ימקמו את ירקות השורש, ירקות הנחבאים אל הכלים בברוב ימות השנה, במרכז הצלחת. לסועדים יוצעו מגוון ארוחות המבוססות על ירקות שורש:
* מזנון מרקים שבו תקבלו 3 סוגי מרקים ואנטיפסטי ירקות שורש במחיר 45 ש''ח לאדם.

* ארוחות בוקר עשירה שבנוסף למאכלים הרגילים שמוגשים במלון יוגשו גם מנות מיוחדות המבוססות על ירקות שורש במחיר 82 ש''ח לאדם. בין המנות: פנקייק בטטה, אנטיפסטי של ירקות שורש, בלינצ'ס במלית גזר וסלרי ועוגת דלעת.

* גולת הכותרת של הפסטיבל, ארוחת טעימות עשירה ומורכבת במחיר של 139 ש''ח לאדם. בארוחה נכללות המנות הבאות: נפוליאון קרם פטרוזיליה בשילוב סלמון נורבגי מעושן עם זרזיף שמן ריחן, גבינת עזים פריכה במעטפת פרחי קישוא על מצע גזר אורגני ולפת, מרק שורש סלרי וטרטר ירקות שורש עם ג'ינג'ר כבוש, פילה דג לברק על מצע ארטישוק ירושלמי צנוניות מוקפצות וסלק ברוטב בצלצלי שאלוט וגלידת זנגוויל עם זביון וקינמון בשילוב פירות וקרסט שקדים.

לאלו מכם האוהבים לא רק לאכול אלא גם לבשל מציעים מסעדת סופיה ואתר 2aet להשתתף בתחרות מתכונים. שלחו לאתר 2eat מתכונים של תבשילי ירקות שורש חורפיים, בשילוב עם סיפורים שורשיים משפחתיים. הזוכים בשלושת המקומות הראשונים בתחרות המתכונים יוזמנו ליום בישול במלון, שם יוכתרו הזוכים.

סופיה
ז'בוטינסקי 3, מלון ענבל, ירושלים
02-6756689

לחם בשר הרצליה אירועים חדש