מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

במקרה שמענו ומטוב לב אנחנו מגלים לכם: ארבעה קינוחי שוקולד מעולים. משהו לחשוב על


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

לכאורה, מה יכול להיות יותר פשוט ויותר מתאים לוולנטיינס מפונדו שוקולד, כזה שטובלים בו יחד פירות ומחכים לראות מי יפיל ראשון את התות שלו לתוך הנוזל החם? מסתבר שדווקא לא רבים חשבו על האפשרות הפשוטה והטעימה הזאת. יש משהו בפונדו שדורש אווירה מיוחדת, שילוב של ביקתה בהרים עם אח מבוערת וריח של חו''ל. אבל מסתבר שגם אוירה של ים ונמל מאפשרים את העניין.
הפונדו היא מנה זוגית- איך לא – של רוטב שוקולד חם שעשוי משוקולד בלגי מעולה ומעט שמנת, המוגש בכלי מיוחד לפונדו. את הפונדו מלווה פלטת פירות טריים ססגונית, הכוללת כ-10 סוגי פירות חתוכים לקוביות. רוטב השוקולד מצוין, במתיקות הנכונה ובמרקם האולטימטיווי לשם עטיפת כל קוביית פרי בכמות שוקולד מספקת, אך לא עודפת. לפני שמתחילים, כדאי לחשוב על עונשים לכל המפילים.

גיל ארז

פרפראות יורדי הסירה 1 נמל תל אביב הישן, תל אביב

03-5442774


מרקיז שוקולד בננה

נראה אתכם יושבים עם הדייט שלכם באחד השולחנות הארוכים וההומים תמיד של זוזוברה ומזמינים מרקיז שוקולד בננה. מילא למצוץ אטריות מהמרק ברעש גדול, מילא להרים את הקערית ולשתות את המרק ישר ממנה, אבל לקבל את המרקיז עם כל המשמעויות הפאליות שלו ולא להתפוצץ מצחוק?
במחשבה שנייה, זה יכול להיות דווקא רעיון מצוין.
מרקיז שוקולד בננה הוא מוס שוקולד אישי- זוגי, מעליו כדור גלידה וניל אמיתית ומשובחת, מנוקדת זרעי וניל שחרחרים ומבטיחים וביניהם, כמו הגשר על נהר קוואי חצי בננה צלויה, חמימה וקרמלית.
מנה מאוד מצחיקה, בעלת אפקט שוקולדי מתון ומעודן. מתאימה מאוד לנעיצת מזלגות זוגית, בפרהסיה.

שנקר 7 הרצליה פיתוח 09-9577077


פונדנט שוקולד חם

נניח לרגע לכניסה לבית פוד ארט, חוויה עירונית שיקית בפני עצמה עם כל מודעות האופרה הגדולות מסביב ונתרכז בחווית השוקולד החמימה. לוולנטיינס די מכינים בפוד ארט פונדנט שוקולד חלב משובח, שנאפה ממש לפני ההגשה כדי לשמור על האיכויות הנוזליות, שהופכות את הפונדנט למה שהוא. הפונדנט הוא מין עוגת שוקולד אישית חמה, אוכלים אותה בכפית והיא אמורה להיות רכה, חמימה ונוזלית מבפנים. ממש חזרה לחויות ילדות ראשוניות, רק במינוני שוקולד מושחתים. הפונדנט מוגש לצד קרם וניל, שברי אגוזים ותות עסיסי בודד.

יעל ורדימון

בית פוד ארט שד' שאול המלך 23 תל אביב

03-6966255


עוגת שוקולד פאדג'

מי שמאמין שאהבה ושוקולד הולכים יחד, וצריך מנת שוקולד טהור ישירות לוריד לסיום ערב וולנטיינס שרמנטי, יוכל לממש את זממו בקפה ביאליק.
קינוח השוקולד של הקפה היא עוגת שוקולד פאדג' קלאסית וטעימה. הרבה (מאוד) שוקולד (70% קקאו) ''מדולל'' בחמאה, ביצים וקצת קמח לייצוב. המרקם לא דחוס ולא אוורירי מידי, פשוט מוצלח, וציפוי השוקולד טעים. 24 ש''ח לפרוסת עוגה נדיבה ביותר.

גיל ארז

קפה ביאליק, ביאליק 2 תל אביב 03-6200832