מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

אג'נדה - על האש, על רמה ועל הכיפאק!


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

         ישבנו כמעט שעה רק על הסלטים. ארז פיצל את הריכוז שלו והצליח גם לאכול וגם להתרשם מהעיצוב המושקע של המקום. חלל גדול, שיקי, בעל תקרה גבוהה ומדרגות שמובילות לקומה נוספת ובה חדר אירועים אינטימי

ארז הוא בחור כזה ששם לב לכל דבר, אפילו לפרטים הקטנים ביותר. ''תראי את הכלים בהם הם מגישים את הסלטים'', הוא מסב את תשומת ליבי, ''הם גם אסתטיים מאד וגם פרקטיים: מעוצבים בצורה משולשת כזאת שהסלט פשוט נמזג בקלות מתוכם ישר לצלחת''.
''הממממ'', הבעתי עניין בגילוי המרעיש בעוד אני לועסת מלוא הפה לאפה עמוסה בסלט חצילים מעולה. כל אחד ומה שמרתק אותו ואני הייתי מאד עסוקה: אל השולחן שלנו הוגשו זה מכבר יותר מעשרה סוגים שונים של סלטים, כולם מאוד טריים ומאוד עשויים במקום. היו שם סלט החצילים הנהדר שמנע ממני להשתתף בהתפעלותו של ארז, סלט ביצים, סלט כרוב עם שומשום, פטריות חמות, סלט ירקות שהטווייסט המעניין בו היה תוספת הסלרי, סלט טאבולה עדין, וכמובן, חומוס. כל אלה ועוד הוגשו לצד לאפה ערבית ענקית וטרייה, משובצת בשומשומים לבנים ושחורים שנתנו לה טעם מיוחד.

ישבנו כמעט שעה שלמה רק על הסלטים. ארז פיצל את הריכוז שלו והצליח גם לאכול וגם להתרשם מהעיצוב המושקע של המקום. חלל גדול, שיקי, בעל תקרה גבוהה, ומדרגות שמובילות לקומה נוספת ובה חדר אירועים אינטימי שקיר אחד שלו זולג מים. בשירותים, הממוקמים גם הם בקומה השנייה, ממשיכים לשמוע את המוסיקה שמתנגנת בקומת הכניסה, מוסיקה שנבחרה בטעם טוב, קלאסיקות ולא להיטים מרגיזים ונדושים אותם אנחנו רגילים לשמוע במסעדות אחרות.

בגלל העיצוב היוקרתי והמהודר, מפליא לגלות - כשמסתכלים בתפריט - שבסך הכל מדובר במסעדת גריל. אבל בשורה התחתונה זהו גריל ישראלי משודרג, המציע מבחר גדול של מנות מכל סוגי הבשרים על שיפוד או כסטייקים בצלחת.

ארז מתלבט במה לבחור למנה עיקרית ובסוף מחליט על שיפוד כבש שמגיע שומני ועסיסי. אני אוכלת כבד אווז עשוי מבחוץ ונוטף מבפנים, בדיוק כמו שצריך. גם התיבול העדין מוסיף ולא גורע, לא מורגש מדי ולא משתלט אך מעניק טעם טוב.

גם כשאנחנו שקועים בבשרים אנחנו לא זונחים את הסלטים שעל השולחן. הירקות הטריים והבשר הטוב העשוי על הגריל משתלבים יופי והערב מתפתח לערב אלגנטי ומהנה בנמל. מבושמים מהנאתנו אנחנו מציינים בסיפוק שזה עתה גילינו מקום שראוי בהחלט לציין בו אירוע כזה או אחר. על האש, על רמה ועל הכיפכ.

אג'נדה
התערוכה 3, נמל ת''א, תל אביב
טלפון: 03-5444418