מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מסעדות בהרצליה > מסעדות בית קפה בהרצליה > בית קפה ארומה שבעת הכוכבים

בית קפה ארומה שבעת הכוכבים

(1 חוות דעת)
ממוצע: 3 מתוך 5, ע"ב 1 מדרגים

שעות פתיחה

סוגים

  • בית קפה,
  • חלביות,
  • סנדוויץ' בר,
  • Take Away

פקס 09-9502145
טעויות נפוצות

חוות דעת גולשים על ארומה שבעת הכוכבים

(1) הוסף המלצות על ארומה שבעת הכוכבים
  • אוכל 4
  • שירות 2
  • אווירה 3
  • עיצוב 3
איציק גנוט בתאריך 20/05/2021

בערב חג שבועות האחרון - בשעות הבוקר - כשהמקום לא היה עמוס (כבדרך כלל) ישבנו כמדי ששי / ערב חג , אשתי ואני, זוג פנסיונרים, לכוס קפה ומאפה (=פילו תפוחי עץ)
הזמנה צנועה לכל הדעות, הסתבר שבעמדת השירות העצמי לא היו "ממתיקים מלאכותיים = סוכרזית או מוצר דומה) , זאת גיליתי אחרי שהקפה הוכן, שאלתי את נותנות השירות - ואז נאמר לי ש"אין" וזהו.
מיד הצעתי להן לגשת לסופר מרקט הסמוך (30 מטר בתוך המתחם) ולרכוש לצורך מתן השירות ללקוחות, נדחיתי, תוךשנאמר לי שאין וזהו, עלי להסתדר .
כמובן שלא השלמנו את שתיית הקפה.
ביקשתי לשוחח עם מנהל/ת המשמרת, העובדת לא "ששה" לגשת לקרוא למנהלת המשמרת, הדגשתי שזו חוצפה מצידה לא לקרוא למנהלת כדי שאוכל להביא תלונתי, רק אז נאותה לגשת ( 10 פסיעות) ןכעת לקח למנהלת המשמרת זמן להגיע (כיוון שהעדיפה ראשית לעמוד ולהקשיב לעובדת ולא לי) ורק אז נפנתה והגיעה, משהגיעה, הדגישה שהיא לא רק מנהלת משמרת אלא מנהלת המקום , ואז מבלי להקשיב להערה/לתלונה שלי פצחה בויכוח ובצעקות עלי עד כמה אני חצוף בפניתי לעובדת ובדרישתי שתתכבדנה ותלכנה לקנות ממתיק מלאכותי עבור לקוחות ארומה, עוד ציינה שהיא רואה מה קורה מסביב והיא מחליטה איך לשרת לקוחות רבים (המקום היה ריק למדי) במקום לקנות ממתיק מלאכותי. מאום לטובת פתרון הבעיה.
למותר לציין שהעובדה שהשארנו את הקפה מבלי לשתותו - לא "נגעה" ללב המנהלת ו/או נותנות השירות.
בושה וכלימה, חוסר יחס ללקוח וחוסר הבנת שירותיות מהי. לדעתי, לאור היחס שנתקלנו בו, נדיר רגלינו מארומה שבעת הכוכבים וכך נמליץ לכל חברינו.

רוצים לערוך אירוע במסעדה?

מוקד הזמנת אירועים במסעדות

זה העסק שלך? מגיעה לך חשיפה טובה יותר, בחינם. לפרטים לחץ/י כאן שם קפה: ארומה שבעת הכוכבים מוקד הזמנת אירועים במסעדות Aroma
מצאת טעות? עדכן אותנו כאן!