מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > ארומה שבעת הכוכבים > ביקורות על ארומה שבעת הכוכבים

ביקורות על בית קפה ארומה שבעת הכוכבים

פרטים נוספים

סוג: Take Away, בית קפה, חלביות, סנדוויץ' בר
כתובת:
קניון שבעת הכוכבים, הרצליההצג על המפה

איציק גנוט - על בית קפה ארומה שבעת הכוכבים 20/05/2021

ig.kande@gmail.com
בערב חג שבועות האחרון - בשעות הבוקר - כשהמקום לא היה עמוס (כבדרך כלל) ישבנו כמדי ששי / ערב חג , אשתי ואני, זוג פנסיונרים, לכוס קפה ומאפה (=פילו תפוחי עץ)
הזמנה צנועה לכל הדעות, הסתבר שבעמדת השירות העצמי לא היו "ממתיקים מלאכותיים = סוכרזית או מוצר דומה) , זאת גיליתי אחרי שהקפה הוכן, שאלתי את נותנות השירות - ואז נאמר לי ש"אין" וזהו.
מיד הצעתי להן לגשת לסופר מרקט הסמוך (30 מטר בתוך המתחם) ולרכוש לצורך מתן השירות ללקוחות, נדחיתי, תוךשנאמר לי שאין וזהו, עלי להסתדר .
כמובן שלא השלמנו את שתיית הקפה.
ביקשתי לשוחח עם מנהל/ת המשמרת, העובדת לא "ששה" לגשת לקרוא למנהלת המשמרת, הדגשתי שזו חוצפה מצידה לא לקרוא למנהלת כדי שאוכל להביא תלונתי, רק אז נאותה לגשת ( 10 פסיעות) ןכעת לקח למנהלת המשמרת זמן להגיע (כיוון שהעדיפה ראשית לעמוד ולהקשיב לעובדת ולא לי) ורק אז נפנתה והגיעה, משהגיעה, הדגישה שהיא לא רק מנהלת משמרת אלא מנהלת המקום , ואז מבלי להקשיב להערה/לתלונה שלי פצחה בויכוח ובצעקות עלי עד כמה אני חצוף בפניתי לעובדת ובדרישתי שתתכבדנה ותלכנה לקנות ממתיק מלאכותי עבור לקוחות ארומה, עוד ציינה שהיא רואה מה קורה מסביב והיא מחליטה איך לשרת לקוחות רבים (המקום היה ריק למדי) במקום לקנות ממתיק מלאכותי. מאום לטובת פתרון הבעיה.
למותר לציין שהעובדה שהשארנו את הקפה מבלי לשתותו - לא "נגעה" ללב המנהלת ו/או נותנות השירות.
בושה וכלימה, חוסר יחס ללקוח וחוסר הבנת שירותיות מהי. לדעתי, לאור היחס שנתקלנו בו, נדיר רגלינו מארומה שבעת הכוכבים וכך נמליץ לכל חברינו.
אוכל: 4 שירות: 2 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על ארומה שבעת הכוכבים