מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

דייט עם בשר ב''אנג'י''


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

  זה בכל זאת דייט ואנחנו חולקים במנה העיקרית: ספייריבס סיני במרינדת פלפל, יין לבן, שום וקרמל מתקתק. כשהוא מוגש לשולחננו ניצוצות של אהבה כבר מורגשים באוויר. כל אחד אוכל בנימוס את חלק שלו, מי בידיים (הוא) ומי בסכין ובמזלג (אני). מה זה משנה אם בסופו של דבר שנינו נשענים לאחור עם חיוך של סיפוק

זה הדייט הראשון שלנו ועלי מוטלת כרגיל האחריות הכבדה להחליט לאן הולכים. אני מנסה להגדיר לעצמי איזה מין סוג של מקום אני רוצה לדייט הראשון עם בחור כזה, אבל משהו מציק לי. הרעב. המשימה נהיית מורכבת יותר אם כן: זה צריך להיות מקום כייפי ונעים אבל לא פחות חשוב שהאוכל יהיה טעים. רומנטיקה ואוכל. משוואה שחוקה אך קשה להשגה.
עולים לי בראש שמות של כמה מקומות נחמדים ואני מסמנת אופציה א' ואופציה ב'. נראה מה הוא יגיד.

כמה דקות אחר כך אנחנו על הטוסטוס והוא שואל מה בא לי לעשות. ''חשבתי על כמה אופציות, אני אציע לך ונראה מה תגיד'', אני צועקת מעבר לקסדה ודרך הרוח. ''אני קצת רעבה'', אני פותחת בהקדמה, ולפני שאני מספיקה להעלות את האופציות שעליהן חשבתי, הוא מתפרץ ואומר ''NG''?.
איך לא חשבתי על אנג'י. בר-בשר. כמה נהדר.
''NG נשמע מעולה'', אני מאשרת.
''על מה את חשבת''? הוא שואל, ואני ממלמלת ''לא חשוב, אנג'י לוקח''.

זה בדיוק מה שהיינו צריכים, בר עם אווירה סקסית לדייט ועם הרבה בשר. אנחנו מנווטים עם הטוסטוס בלב נווה צדק שהיא השכונה הכי רומנטית בעיר וחונים מתחת למסעדה המוגבהת מעט מהשביל. בפנים מואר ברכות, יש מוסיקה נעימה ובר שמחכה רק לנו. ממש מסעדה אבל גם בר, וממש בר שהוא גם מסעדה.

כבר שבוע שאני חולמת על פטה כבד, והנה אני מגלה שיש כזה בתפריט. הוא מוגש עם כמהין ואגוזים ובליווי ריבת חצילים ולחם אגוזים. תוך כדי שיחה אנחנו נוגסים ביס ביס בפטה וזוכרים לשים לב גם אחד לשנייה ולא לאבד את הריכוז בגלל הטעם. לשם הגיוון אנחנו אוכלים גם מהקרפצ'יו, שבאנג'י קוראים לו ''פרחי קרפצ'יו'' והוא מגיע בלווי עלי רוקט, בייבי ליבס ופרמז'ן. שתי המנות הראשונות מתפקדות היטב: טעימות, פותחות את התיאבון ומכניסות את הסועד למצב רוח של בשר.

זה בכל זאת דייט ולא ארוחת ערב עם ההורים ולכן אנחנו בוחרים לחלוק במנה העיקרית. מתלבטים קצת בין סוגי הבשרים ובוחרים במשהו שימתיק לנו את הערב: הספייריבס. ספייריבס סיני במרינדת פלפל, יין לבן, שום וקרמל מתקתק מוגש אל שולחננו וניצוצות של אהבה כבר בהחלט מורגשים באוויר. כל אחד אוכל בנימוס את חלק שלו, מי בידיים (הוא) ומי בסכין ובמזלג (אני). מה זה משנה, אם בסופו של דבר שנינו מרוצים ונשענים אחורה עם חיוך של סיפוק. גם היין תרם את חלקו לערב הזה, שמסתיים אפילו יותר טוב משהתחיל.

אז מי הוא זה שאמר שבדייט ראשון אסור לצאת לאכול? תמצאו אותו ותשלחו אותו לאנג'י. מי יודע, אולי בפעם הבאה נחזור לשם כבר עם ההורים, של שנינו.

אנג'י בר ובשר
אחד העם 6 , נווה צדק, תל אביב
טלפון: 03-5167888