השיפוד השישי


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 התפריט הכשר מציע מבחר בשרים גדול. לאחר לבטים החלטנו לנסות מנה של צלעות כבש (69 ש''ח), שיפוד קבב (18 ש''ח), ושיפוד מיקס מנצ’יס (25 ש''ח) – שכולל כבד עוף, לבבות עוף ופרגית.

מסעדת השיפוד השישי ממוקמת מאחורי תחנת הדלק פז בין נס ציונה וראשון לציון, במקום יש חנייה מסודרת בשפע, וקל מאוד למצוא את המקום.

התמקמנו בשולחן שצפה לכיוון גבעות הכורכר שבאיזור ומיד הוגשו לנו מגוון סלטים עם פיתות ולאפות (12 ש''ח לסועד), הסלטים כללו סלט כרובית, גמבה, עגבניות בבצל ושום, מבחר סלטי חצילים, סלט כרוב אדום, סלט תבולה, ועוד מספר סוגים מגוונים. המלצר הנחמד לא נתן לנו ליהנות למראה הצלחות מתרוקנות, וחידש במהירות את מלאי הסלטים.

התפריט מציע מספר סוגי סלטים, אנחנו בחרנו בחומוס עם פטריות (16 ש''ח), ובסלט ערבי (15 ש''ח) שכולל פטרוזיליה, לימון, נענע, בצל, עגבנים, ומלפפון חתוכים דק דק, ורוויים שמן זית איכותי. צלחת צ’יפס (12/16 ש''ח) ,שהיה טעים ולא ספוג שמן, וקנקן לימונדה טבעית (20 ש''ח) השלימו את ההכנות לעיקר.

התפריט הכשר מציע מבחר בשרים גדול. לאחר לבטים החלטנו לנסות מנה של צלעות כבש (69 ש''ח), שיפוד קבב (18 ש''ח), ושיפוד מיקס מנצ’יס (25 ש''ח) – שכולל כבד עוף, לבבות עוף ופרגית. כל אחת מהמנות העיקריות באה מלווה בעגבנייה והרבה בצל מטוגן, כל זה מוגש על מצע של חסה טרייה ורעננה. הבשר היה טעים מאד ובעל המקום לחש לנו שהסוד הוא בתבלון המנות, אצלו אין הבדל בתבלון בין המנות השונות, והשימוש הוא בתבלין ייחודי שאינו מעוות את טעם הבשר ולכן הטעם המורגש הוא הבשר עצמו.

קינחנו במוס שוקולד קר (12 ש''ח) שהוגש על צלחת שקושטה ברוטב שוקולד, וכמובן את הבקלאווה שבאה עם כוס הקפה המבושל.בילוי נעים !