לחם בשר הרצליה

הלילה של ברוהאוס


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   ברוהאוס, המסעדה במבשלת הבירה, השיקה תפריט לילי חדש עתיר מאנצ'יס, שמציע דרך אפלולית ורטובה לסגור את הלילה

תפריטים ליליים, כאלה שמתחילים להגיש בסביבות חצות הליל, מכוונים מעצם היותם לספק את יצורי הלילה: בליינים שכבר עברו בשלושה מקומות ולקראת שתיים נתקפים תשוקה בלתי נשלטת להמבורגר, חבורות שעוצרות לתדלוק אלכוהולי בין מסיבה למסיבה או סתם חולי ירח כמהים לחברה אנושית עם פוטנציאל להתפתח לסטוץ. זה הליין שמובילה מסעדת ברוהאוס בלילות האחרונים ויש לו יותר מפוטנציאל להפוך לדבר הכי חם בשדרות רוטשילד.

הצצה בתפריט מגלה שבמסעדה נהגו בחוכמה והרכיבו לשעות הלילה תפריט מאנצי'ס. בעצם, חוץ מהבירות, אין כמעט קשר בין מה שקורה במסעדה בלילה למה שקורה שם ביום. קצת אחרי אחת-עשרה מכבים את האורות, מדליקים נרות על כל השולחנות ומחזקים את האווירה הרומנטית והאפלולית שניצתה במוסיקת צ'יל אאוט ובקליפים שמוקרנים על מסכי ענק מסביב.

בין המאנצ'יס הקטנים שמכינים במטבח בלילה יש למשל כנפי עוף ברוטב פיקנטי או נקניקיות מרגז מהגריל, אבל גם סלט יווני או קעריות של בטנים, חמוצים וגבינות. בין המאנצ'יס הגדולים, שניצל עם סלט כרוב סיני וצ'יפס (ב-36 ₪ בלבד!) או ברוברגר של 200-300 גרם עם צ'יפס (ב-29-45 ₪). שווה.

אבל אם המגנט שמשך אתכם לרוטשילד 11 הוא דווקא הבירה, הקומבינה הלילית הכי משמחת של הברוהאוס היא הדיל שנקרא ''בירה ללא תחתית'', שמאפשר לשתות מהבירות שמייצרים בברוהאוס ללא הגבלה, ב-45 ש''ח בלבד.

ברוהאוס
שדרות רוטשילד 11, תל אביב
טלפון: 03-5168666

לחם בשר הרצליה אירועים חדש