מפגש משולש בפיצה ברונה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 את התשובה מצאנו במרחק חמש דקות הליכה מתחנת הרכבת, בפיצה ברונה, הנושאת הכשר למהדרין מן המהדרין. ללא גינונים מיותרים התיישבנו אל שולחן פיקניקים המוצב ברחבה שלפני הפיצריה ובדקנו את האפשרויות

שלושה נפגשנו בתחנת הרכבת: כלכלן דתי, צעיר צמחוני ואני. שלושתנו היינו קצרים בזמן: לכלכלן, שהגיע ברכבת מהצפון, חיכתה פגישה בתל-אביב, הצעיר היה צריך לתפוס את הרכבת של שתיים לחיפה ואני, שבאתי לפגוש את שניהם, הייתי צריכה להקדים להגיע הביתה.
השאלה: תוך כמה זמן נצליח למצוא משהו לאכול?

את התשובה מצאנו במרחק חמש דקות הליכה מתחנת הרכבת, בפיצה ברונה, הנושאת הכשר למהדרין מן המהדרין. ללא גינונים מיותרים התיישבנו אל שולחן פיקניקים המוצב ברחבה שלפני הפיצריה ובדקנו את האפשרויות. מסתבר שההיצע המוגש במקום מצומצם למדי וכולל רק פיצות ומאפים. עיקר הפעילות, הוסבר לנו, מתמקדת בתפריט המשלוחים, שבו ניתן למצוא גם סלטים ופסטות. אבל בנסיבות הנוכחיות זה נראה לנו מספיק, ובעיקר מהיר כנדרש.
אי-הבנה מצערת גרמה לכך שהמאפה שהזמנו במילוי גבינה הגיע דווקא במילוי טונה, מה שהפך אותו לבלתי -קביל עבור הצמחוני. בתור פיצוי הוא קיבל שני משולשים של פיצה עם פטריות ובצל, אותם בלע תוך המהום שבע רצון. אני אכלתי את מאפה הטונה ואילו הכלכלן קיבל גלילי בצק אפויים במילוי תערובת גבינות פיקנטית. בתור קינוח, חלקנו בינינו גירסה נוספת של אותם גלילים, הפעם במילוי גבינות מתוק. רצינו אמנם ליהנות גם מהעוגות האישיות שקרצו אלינו מהמקפיא, אבל הסתבר שהן טעונות הפשרה, כך שנאלצנו להסתפק באחת שנותרה זמינה – כדור מוס שוקולד מצופה שוקולד מריר וטומן בחובו לב חלבה, שהיווה סיום מתוק למפגש המזורז.

פיצה ברונה,
הנרייטה סולד 25
תל אביב
03-6093613