כמו בסרט, מקום מהסרטים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

מאז שנפתח בקיץ האחרון דובר במקום לא מעט בשל ההשקעה הרצינית שנעשתה בו ובשל הידורו...

חברה שלי שמעה שאני יוצאת לבר כשר ונזעקה. ''לפני כמה ימים חברה שלי חיפשה מקום כזה'', היא סיפרה, ''לשבת בו עם כמה חברות ששומרות כשרות, ופשוט לא הצלחנו למצוא''.

מוזר לחשוב שדווקא בתל אביב, המתירנית והפלורליסטית בה לכל קבוצה יש את מקומות הבלוי הממותגים שלה, דווקא בעיר כל כך מגוונת יש קהילה שמתקשה למצוא מקומות ראויים לבלות בהם, קהילת שומרי הכשרות.

התפלאתי לשמוע שהן לא שמעו על אחד העם 14, ''מקום מהסרטים''. מאז שנפתח בקיץ האחרון דובר במקום לא מעט בשל ההשקעה הרצינית שנעשתה בו ובשל הידורו והאיכויות שהוא מציע, הן מבחינת הבילוי והן מבחינת התפריט.

המקום הגדול הוא שילוב של מסעדת בשרים כשרה, בר קריוקי תוסס ומקום מעולה לאירועים, מאובזר במיטב הטכנולוגיה. מצלמת 360 מעלות עשויה ללוות כל אחד מיושבי המסעדה ולהקרין את פניו על מסך ענק, מערכת הקלטה משוכללת מקליטה את הנאמברים שלכם ואם תרצו תעניק לכם את ההקלטה ואוסף של כאלף שירים מחכה שתשירו אותו.

יש אין סוף אפשרויות, וביניהן האפשרות שמישהו יגלה אתכם כאן. גם המלצרים מזמרים, וגם אותם עשויים לגלות בכל רגע ולחטוף אותם לבימות גדולות עוד יותר.

התפריט כולל נשנושי בר כמו סלטים, שניצלונים או כנפי עוף, וגם מנות רציניות ממש כמו פסטות או אפילו סטייקים. הכנפיים שטעמנו היו ספייסיות, השניצלונים פריכים ונתחוני הפילה עשויים במידה ולא יבשים, כמו שקורה פעמים רבות במקומות הכשרים.

הקינוחים כולם פרווה, כמובן, ואנחנו נהנינו מאד מהתותים המפנקים בגלידה שהוגשו לנו בגביע. באופן כללי, זה מקום להתפנק בו וגם לפנק את אלו שאתם אוהבים.

אחד העם 14, ת''א
03-5105555