לחם בשר הרצליה

מסעדת The River Café ניו-יורק


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   The River Café דורגה כאחת מחמש המסעדות הטובות ביותר בניו-יורק.

מסעדת The River Café, בבעלות מיכאל ''בוזי'' אוקפה, מתגאה בכך שהיא המסעדה אשר גידלה והצמיחה שפים רבים ומוכשרים יותר מכל מסעדה אחרת באמריקה, כמו השף ריק סטפן, צ`רלס פאלמר ועוד רבים וטובים. מה שהחל כחזון ייחודי של הבעלים להקים מסעדה בעלת נקודת תצפית על החוף, אך יצא לפועל רק מספר שנים לאחר מכן, עם פתיחתה של המסעדה במאי 1977 – זוכה לתשבחות רבות בקרב מבקרי המסעדות.
The River Café דורגה כאחת מחמש המסעדות הטובות ביותר בניו-יורק.

במהלך השנים, הפכה מסעדת The River Café לאחת המפורסמות באירוח ראשי מדינות ודיפלומטים מכל קצוות תבל ובקיום חגיגות רשמיות ופרטיות כאחד.

המסעדה מציעה מגוון מטעמים לארוחות צהריים וערב, כמו מרק לובסטר, סלט נתחי עוף, פרוסות ברווז פריך המוגשות לצד תותים ותפוחי אדמה המתובלים ברוטב ספרדי חריף קמעה ועוד.

נוכל למצוא גם תפריטים מיוחדים לחגים וסופי שבוע, דוגמת ארנבת המוגשת לצד מנת רביולי הממולא בריקוטה, פרוסות סלמון סקוטי מעושן וכו`.

במסעדה חדר אוכל פרטי המותאם להכיל עד 120 איש, ומעניק נקודת תצפית מרהיבה על נמל ניו-יורק וקו האופק של מנהטן. המסעדה נותנת שירותי ייעוץ בכל הנוגע להפקת אירועים - בעזרת הממונה על אירועים מיוחדים ב The River Café, תוכל להפיק אירוע נוצץ ומרהיב על-פי בחירתך.

אין ספק כי תוזכר תמיד על-ידי אורחיך כבעל האירוע הטוב ביותר שנכחו בו מזה שנים.

מומלץ להזמין מקומות מראש.

רחוב ווטר 1, ברוקלין, ניו-יורק.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש