מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

פסטי-פסטי-פסטיבל!


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

  מתחם נחלת בנימין על בנייניו, שוק הכרמל, שוק האמנים, המסעדות, בתי הקפה והברים, מייצר חוויה ייחודית וישראלית במובן הכי רחב שיכול להיות. אין עוד מקום כזה בעולם והשבוע הוא חוגג את עצם קיומו. לרגל הפסטיבל, ארבע מסעדות שהן חלק בלתי נפרד מהקסם.

מתחם נחלת בנימין על בנייניו האקלקטיים, שוק הכרמל, שוק האמנים, המסעדות, בתי הקפה והברים, מייצר חוויה ייחודית וישראלית במובן הכי רחב שיכול להיות. אין עוד מקום כזה בעולם והשבוע הוא חוגג את עצם קיומו. לרגל פסטיבל נחלת בנימין, הנה ארבע מסעדות שהן חלק בלתי נפרד מהקסם ובמסגרת הפסטיבל יגישו מנות מיוחדות ב-20 שקל המנה.


תהל
תהל, מהמוסדות הקולינריים הבולטים של נחלת בנימין מביאה למתחם את הרוח הספרדית. זוהי מסעדה יפה, שכל פרט בה מטופל בתשומת לב, ושמספקת גם בימי חול סתמיים לגמרי תמורה טובה. התפריט פה כולל מנות טאפאס של בשרים ופירות ים, גבינות וירקות, ומנות עיקריות עשירות ובלתי נשכחות כמו מנת השרימפס דיאבולו ברוטב שמנת, תפוזים ופסטיס. מרוב המנות אפשר לקחת חצי מנה, או לוותר על עיקרית ולהתמסר לטאפאסים ולאלכוהול. במסגרת הפסטיבל יוגישו ביסק שרימפס, כדורי ריזוטו עם בשר טלה וצנוברים ברוטב יוגורט, קרוקטים של גבינת עזים בפסטו עגבניות מיובשות, וקרפ מוס תפוחים ואגוזים בטופי קרמל.
תהל
נחלת בנימין 30, תל-אביב
טלפון: 5168410 – 03

פביאנה פסטה
פביאנה פסטה נראית מרחוק קצת כמו קיוסק או אספרסו בר, עם חלון גדול שפתוח לכיוון המדרכה, כסאות ושולחנות עץ כהים שממוקמים ממש על הרחוב ומרקיזה שמצלה על הכול. כשנכנסים פנימה כבר ברור שמה שקורה במטבח רחוק מקיוסק כמרחק מזרח ממערב ונוכחים (שוב) שלא צריך פאר והדר בשביל להצטיין ולפעמים, הפנינים האמיתיות מתחבאות במקומות הכי קטנים וצנועים.
בפביאנה אוכלים פסטה כמובן ומכל סוג, ''חונקי כמרים'', ניוקי, פטוצ'יני, רביולי באינסוף מילויים הם רק דוגמית מהמבחר. הפסטה טרייה וטובה כמו שרק פסטה טרייה העשויה בעבודת יד יכולה להיות (אפשר גם לקנות הביתה לפי מנות במחיר ממוצע של 15 שקל למנה), האווירה פמיליארית, השירות ידידותי ביותר למשתמש והמחירים נוחים עד זולים בעליל, גם מחוץ לימי הפסטיבל.
פביאנה פסטה
גרוזנברג 31, נחלת בנימין, תל-אביב
טלפון: 5102101 – 03

צ'וקה
באחד החללים המרהיבים של נחלת בנימין, עם תקרה המגיעה לחמישה מטרים לפחות, פועלת צ'וקה, המסעדה שמספקת את האופציה האסיאתית במתחם. צ'וקה החדשה נפתחה לפני כחודשיים עם תפריט אסיאתי, דגש חזק על מנות דגים ובעיצוב בהיר ומרגיע.
למי שלא יכול בלי סושי, צ'וקה היא הכתובת בנחלה. מנות הפסטיבל המיוחדות שיוגשו הפעם הן מרק מיסו, פאיאה פירות ים, רול סלמון וטונה ואצבעות בננה לוטי, כולן ב-20 שקל המנה.
צ'וקה
נחלת בנימין 37, תל-אביב
טלפון: 5601664 – 03

בראון
הבר-מסעדה שעל פינת אחד העם, לא רחוק מכל בו שלום, מוסתר מהרחוב בוילונות בורדו אטומים ובוהקים, שמשווים לו מסתורין. מי שיגיע במסגרת ימי הפסטיבל יוכל לספק את סקרנותו להציץ פנימה, ובאותה נשימה גם ליהנות מהמנות המיוחדות שהכינו בבראון לפסטיבל: מרק עגבניות ורצועות בזיליקום, בראונבורגר, טורטיה במילוי עוף בסלסה, ועוגת השוקולד של יניב לקינוח.
בראון
נחלת בנימין 48 פינת אחד העם, תל-אביב
טלפון: 5172984 – 03