מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

האלווין בטמפטיישן


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 בטמפטיישן יחגגו השבוע את ליל כל הקדושים, ההאלווין, בתיאטרליות המתבקשת: תפאורת שדים, שלדים וגולגלות, תפריט אפלולי במיוחד וכמובן, תחרות התחפושת המפחידה. לא לבעלי לב חלש.

האלווין הוא אמנם לא חלק מהמסורת היהודית המקובלת, אבל נראה שבטמפטיישן בר, לא מסתפקים בחגים שיש לנו ומאמצים גם את אלו של הגויים, או לפחות את המרגשים שבהם. וכך, כדי להבריח את הנשמות התועות שעל פי המסורת קמות בליל ההאלווין לצוד גופות, ילבש הטמפטיישן ב-31.10 כסות אפלולית, שתבריח את השדים או לפחות תשעשע את הלקוחות.

המקום, מבטיחים הבעלים, יקושט בשדים ושלדים, המלצרים יתחפשו בהתאם למכשפים ומכשפות ואפילו הקוקטיילים יהיו אפלוליים, כמו למשל Devils Kiss קוקטייל מיוחד לערב ההאלווין עם ליקר קינמון, טבסקו ו-Bad Apple או ה- Hells Bells קוקטייל קטלני עם ליקר אבטיח, ייגר וודקה חריפה. אם זה לא מספיק, כל מי שיזמין משקאות בלואו בול, יקבל אותם בתוך גולגולת.

בגזרת האוכל יציע הטמפטיישן באותו ערב, תפריט פינגר פוד חגיגי עם מנות כמו שרימפס פרנו בנענע (39 שקל) קסדייה טיחואנה (32 שקל) כנפיים ברוטב צ'ילי מתוק (28 שקל), שיפודי עוף עם שמנת וחרדל או רוטב צ'ילי מתוק (32 שקל) ועוד, ועל המוסיקה ינצח די. ג'יי. ציקי שינגן פרי-סטייל, פאנקי וגם קצת דארק אייטיז.

הלקוחות מתבקשים כמובן להגיע מחופשים בתחפושות הכי מפחידות שיש, ובמהלך הערב תיערך תחרות תחפושות נושאת פרסים (בקבוק ייגר לזוכה במקום הראשון). יש כאלו שלא יצטרכו להתאמץ במיוחד כדי לזכות.

החל מ-22:00.


TEMPTATION
אלנבי 35, תל-אביב
טלפון: 03-6290875