מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

שוקולד


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

  הוא שחום, אקזוטי, מתוק ואהוב כמעט על כולם, ואין מתנה מוצלחת ממנו לכל חג ומועד. ארבע חנויות שוקולד מתמחות לרגל חודש תשרי המרובה בשמחות.

הוא שחום, אקזוטי, מתוק ואהוב כמעט על כולם, ואין מתנה מוצלחת ממנו לכל חג ומועד. ארבע חנויות שוקולד מתמחות לרגל חודש תשרי המרובה בשמחות.

מותק
במותק הכל קטן ומתומצת, מתוק להפליא, ובפרט השוקולדים: פרלינים בעבודת יד של טובי השוקולטיירים בארץ כמו גבריאלה הופשטטר או מישי בלוג מטבעון, וגם של בעלת הבית, זהבה אדלר. חוץ מ''בית שוקולד'', זהו גם בית קפה בסגנון אירופאי עם כלים מוקפדים ותפריט מנומק הכולל סלטים, עוגות וקינוחים. ובכל זאת, גולת הכותרת היא השוקולדים, שאורזים במקום כמתנה או טועמים לצד ספל קפה או טוב יותר, לצד משקה שוקולה, מעין שוקולטה סמיכה וחמה על בסיס שוקולד אמיתי. כי אם כבר,
אז כבר.
מותק
המייסדים 42, על דרך היין, זכרון יעקב
טלפון: 6292918 – 04


ארנו
ערן שוורצבד הוא השף קונדיטור שמאחורי ארנו, והוא מתמחה במאפים צרפתיים משובחים שבמשובחים, כך שאם הפטיסרי ההוא בפריז לא יוצא לכם מהראש, זה המקום בשבילכם. אבל היות ומדובר ב''חולה שוקולד'' כפי שהוא מעיד על עצמו, מחלקת השוקולד בשתי חנויותיו מושקעת במיוחד וכוללת טראפלים, פרלינים, טבלאות ושאר פיתויים שחומים בעבודת יד ובייצור עצמי, המוצגים לראווה בויטרינה כאילו היו תכשיטים.
ארנו
סוקולוב 84, רמת השרון והברזל 2, רמת החייל
טלפון: 5409228 – 03


שוקולה
בית הקפה הירושלמי המעוצב הזה מביא לעיר הקודש פיסה מפריז, לא מעט בגלל הבעלים, סטפן בן שושן, שפתח את המקום כדי להגשים חלום ילדות – לפתוח בית קפה בסגנון זה שהפעילה סבתו בפריז. התוצאה היא אכן בוטיקית לגמרי, וכל מנה שתזמינו פה מטופלת בקפדנות. השוקולדים הם של חברת דסקלידס הבלגית המצוינת והפרלינים של מקס ברנר, ואם תבקשו, יארזו לכם אותם לאריזת מתנה מקסימה.
שוקולה
ארלוזורוב 8, ירושלים
טלפון: 5635957 – 02

מקס ברנר
אחרי למעלה מעשר שנות פעילות בענף כבר לא מדובר בשוקולטייר אלא במותג מהלך, אדם שהפך למפעל ומתכנן להתפתח לאימפריה בינלאומית. סניפים ראשונים של בר השוקולד, ההמצאה של עודד ברנר, הלוא הוא ''מקס ברנר'', כבר נפתחו בסידני ובלונדון, ועוד היד נטויה.
בר השוקולד על פי ברנר, הוא סוג של בית קפה, שבמקום להתמחות בקפה (אבל גם בו), מתמחה בשוקולד. מגוון משקאות השוקולד מסחרר, ויש גם תפריט מיוחד של מנות שוקולד כמו פיצה שוקולד מנוקדת בשוקולד ובשוקולד לבן, וואפל בלגי עם שוקולד, מזרק שוקולד (מזרק פלסטיק גדול ממולא בקרם שוקולד) ועוד.
למי שמחפש מתנה מתוקה ומעוצבת, יש שולחן גדול בכניסה ובו שלל מוצרי החנות, מקופסאות של טראפלס ממולאים ועד כוסות מיוחדות למשקה השוקולד החם של מקס ברנר שמגיעות ארוזות יחד עם חומרי הגלם והוראות להכנה בבית.
מקס ברנר
שדרות רוטשילד 45, ת''א
טלפון: 5604570 – 03