לחם בשר הרצליה

ויוה לה דיוה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

  אחרי שבע שנים טובות במונטיפיורי עובר מועדון הדיוה לרחוב הרכבת 72 ומתכונן לשבע שנים טובות עוד יותר. הצצה למועדון הדראג הכי לוהט במזרח התיכון.

אין ערוץ טלוויזיה שלא עט על ההזדמנות לצלם תכנית בדיוה, מועדון הדראג-קווינז הכי חם ומסקרן בסביבה, מפופוליטיקה דרך ערוץ 8 ועד צופית גרנט. וכך, תוך כדי מבט כאילו אנתרופולוגי על תרבות הדראגקווינז זכינו בהצצה למקום הכי לוהט במזרח התיכון. אבל אם עד עכשיו חשבנו לתומנו שהדיוה, כמו שהכרנו אותה, היא הדבר הכי נועז וגרנדיוזי שיכול להיות, בא רמי גוטהלף (רימה רימינג), המנהל האמנותי של הדיוה וסטנדאפיסט במקום, ומגלה שכבר בשבוע הבא ישתנו הסטנדרטים המקומיים לבלי הכר.
המועדון החדש של הדיוה שייפתח ברח' הרכבת בתל-אביב יהיה גדול, מושקע ומלהיב בהרבה מקודמו, הוא מבטיח. ''תהיה במה ענקית עם קונספט חדש של מופעים, חלקם עם קטעי וידיאו, יהיה בר מדהים עם תאורת זרקורים, ויהיה תפריט חדש לנשנושים ולארוחות מלאות''.
צוות הדראג המנצח יעבור יחד עם המועדון למשכנו החדש, כולל ההיי-טקיסטים, אנשי הביטוח והבנקאות שעובדים בדיוה בלילות כזמרות דראג.
אם כבר נתכנסנו פה לשיחה אינטימית, אני חייבת להבין: זה לא סוג של חיים כפולים לעבוד בבוקר בבנק ובערב להופיע כדראג-קווין?
''לא. זה לא חיים כפולים אלא שתי עבודות, למרות שברור שרובנו מעדיפים את העבודה במועדון, את הבמה והמשחק. את יודעת מה, לי לפחות, העבודה במועדון קוסמת יותר, ובאמת אם כבר מדברים אני רוצה לספר על ערבי הדיוות המיוחדים שנתחיל לקיים ב-22 באוקטובר בכל ערב שבת, שבמסגרתם נארח כל שבת זמרת ישראלית ידועה אחרת שתשב בקהל ותצפה במופע שנעלה משיריה. כל הכנסות הכניסה למופעים הללו ייתרמו לאגודה למלחמה בסרטן, כי חשוב לנו לא רק לשמח את הקהל שלנו אלא גם לתרום לחברה באופן משמעותי''.

מסיבת הפתיחה של הדיוה החדש תתקיים ביום חמישי ה-29.9 והיא פתוחה לקהל.

דיוה
הרכבת 72, תל אביב
טלפון: 5107119 – 03

לחם בשר הרצליה אירועים חדש