לחם בשר הרצליה

בילוי אלגנטי במולדן


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   כדאי להתלבש יפה כשיוצאים לאכול במסעדת מולדן. לא שלא יכניסו אתכם אם לא תהיו לבושים טוב- זה פשוט יוסיף להרגשה שלכם בערב האלגנטי והמעודן הצפוי לכם. המסעדה ממוקמת מול מלון דן, והמיקום מחייב.

כדאי להתלבש יפה כשיוצאים לאכול במסעדת מולדן. לא שלא יכניסו אתכם אם לא תהיו לבושים טוב- זה פשוט יוסיף להרגשה שלכם בערב האלגנטי והמעודן הצפוי לכם.
המסעדה ממוקמת מול מלון דן, והמיקום מחייב. החלל לא קטן ולא גדול, נוח ולא צפוף ועדיין שומר על אינטימיות, והצוות קיבל את פנינו בלבביות וגם שמר עליה לאורך כל הערב, בשירות אדיב ונעים שלא נתקלים בו בכל יום.
התפריט הכשר כולל מבחר מנות ראשונות, מגוון מנות בשר ודגים ומציע גם מספר מנות לילדים. המנות הראשונות שבחרנו היו פטריות ''מולדן''- פטריות יער ושמפניון מוקפצות ברוטב יין, וסלט פילה עוף. שתי המנות היו טעימות מאד, ומנת הפטריות הייתה גם ענקית והשאירה אותנו עם ספקות כבדים לגבי המשך יכולת האכילה שלנו להערב- פשוט הרגשנו שבעים. לקחנו את העניינים לאט, נחנו קצת, צברנו כוחות וחזרנו לקרב. ומה אומר, שכל הקרבות יהיו כזה תענוג: לעיקרית קיבלנו את המנה הסינית- קוביות עוף בשומשום מוקפצות עם מיטב הירקות ושמן, ומנת כבדי עוף המוגשים בתוספת יין ובצל. שוב, נחלנו הצלחה. הכבדים היו רכים במידה הנכונה, עם המון בצל מטוגן ומתובל, והמנה הסינית היתה נהדרת. לצד שתי המנות קיבלנו גם סלט עשיר ברוטב ותוספת לבחירה- תפוחי אדמה אפויים או אורז מתובל.
לקינוח בחרנו כצפוי בעוגת השוקולד החמה, שהגיעה טבולה ברוטב שוקולד חם ומוקפת בשני כדורי גלידה. זו לא בושה להודות שלא הצלחנו לגמור את האוכל, ולא בגלל שלא היה לנו טעים- נהפוכו. היה לנו טעים, והיה גם ממש נעים, ובעיקר היה הרבה. המנות מוגשות בנדיבות ואי אפשר שלא לשבוע.
מסעדת מולדן מתאימה לארוחה משפחתית או זוגית רומנטית, וגם מארחת את כל סוגי האירועים בחדר מיוחד שיכול להכיל עד 80 אורחים. המסעדה רגילה לערוך בריתות, ברי/ בנות מצווה ואירועים משפחתיים נוספים, וגם כנסים מקצועיים של חברות היי-טק . את התפריט לאירוע בוחרים מתוך 5 תפריטים שונים ומגוונים.
בכל יום מוצעת ארוחה עסקית.
בילוי אלגנטי, קולינרי וכשר!!! כדאי להזמין מקומות מראש.

שעות פתיחה:
א'-ה' 12:00-24:00, שבת - מצאת השבת עד 24:00

הירקון 98, תל אביב
טלפון: 03-5278418

לחם בשר הרצליה אירועים חדש