מי זה דופק בדלת? אלכוהום


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 עד היום העברנו את חיינו בציפייה ליום בו העצלות תשתלם, והיום הזה סוף סוף הגיע. קם לו עלם חמודות והכריז: דרינקים לכולם, עד הבית, ובזול. כל האלכוהול בו חשקה נפשכם בלחיצת שבעה מספרים בטלפון.

שוב נגמרו הבירות, ולאף אחד אין כוח לרדת לקנות. זה נכון שכבר קיץ וצריך רק להשתחל לכפכפים, זה נכון שהפיצוציה קרובה מטר, אבל חם ויש ''השיר שלנו''. הלוואי שהיה מצלצל עכשיו בדלת איזה עלם חמודות עם ארגז צונן של דרינקים, ומביא אותם ממש עד אלינו לספה. איזה חלום. ואם כבר חולמים, אז שיביא גם איזה במבה, ישכיר בשבילנו DVD ושיהיה גם חמוד, בשביל הבנות. ושכל זה לא יעלה לנו יותר מדי.

עד היום העברנו את חיינו בציפייה ליום בו העצלות תשתלם, והיום הזה סוף סוף הגיע. קם לו העלם חמודות הזה והכריז: דרינקים לכולם, עד הבית, ובזול. כל האלכוהול בו חשקה נפשכם במאמץ לחיצת שבעה מספרים בטלפון. אנשים ברחבי העיר הרימו גבה: איך יכול להיות שזה משתלם לו? הוא מגיע תוך חצי שעה, מביא כל מה שאנחנו מבקשים ובמידות הרצויות לכל אחד, שום דבר לא נשפך או נוזל וכוסות הזכוכית המגניבות גם נשארות אצלנו לתמיד. אם בא לנו איזה נשנוש הוא מביא גם את זה, ובנוסף יש לו ספריית סרטי DVD לא מבוטלת- והכל במחירים שוברי שוק, שהופכים את ההצעה לרדת לשתות משהו בבר השכונתי לפשוט מגוחכת. למה שנתלבש? בשביל מה להתאמץ? השכרות כבר כאן ממש בפתח הדלת.

ב''אלכוהום'' מימשו את הרעיון הפשוט שכל כך הרבה אנשים כבר חשבו עליו אבל אף אחד עדיין לא קם וביצע אותו, עד עכשיו.
חנות המשקאות ומרכז ההזמנות שהוא גם קצת בר בפני עצמו, ממוקמת ברחוב בן יהודה, בסמיכות מעוררת התפעלות לפיק-אפים הגדולים של האזור. באופן די מוזר (ואולי לא) המקום רוחש חיים בכל ימות השבוע, בכל שעות הערב והלילה. באלכוהום התגבשה חבורה עליזה של קבועים, חלקם מכרים ישנים וחלקם פשוט עברו על הדרך, נכנסו ונתקעו. זה מתחיל מזה ששתייה שם עולה פשוט גרושים וממשיך בגלל שאלכוהום הוא יופי של מקום לעצור בו ''בדרך ל..''. מקום מעולה כשלא מתחשק לך ללכת לשום מקום. כי זו בעצם הגאוניות האמיתית של ''אלכוהום'', שמשחררים אתכם מעול היציאה המאולצת ומביאים את השתייה עד הבית.

בא לך פיצה? מתחשק לך אוכל סיני? לזה מישהו אחר כבר דאג מזמן. עכשיו גם כשבא לכם שוט יש למי להתקשר.

אלכוהום
בן יהודה 188, תל אביב
טלפון: 5225535 – 03