לחם בשר הרצליה

מרד התרנגולים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 הברלול הוא מקום שמזכיר איך פעם, כשהיה פה שמח, נראו פאבים. כפרי ופשוט עם שולחנות עץ, ספות זולה (כי אם כבר נרגילות, ויש נרגילות, אז שיהיו גם ספות), בר עץ ושולחן ביליארד. כבר לא עושים פאבים כאלה. למעשה, כשחושבים על זה, כבר לא עושים פאבים בכלל.

ביום שישי בלילה, לאחר מרתון דיונים קצרצר, שעסק בסוגיה לאן יוצאים, קיבלנו החלטה אמיצה לשנות אוירה וכך מצאנו את עצמנו שועטים לכוון פאב ''הברלול'' בישרש. היות שאני מניח שחלקכם שואלים את עצמכם מה פשר גיבוב האותיות במילה האחרונה של המשפט הקודם, ישרש הוא מושב חביב למדי השוכן חמש דקות נסיעה מרחובות. זוגתי, שיכולה להיות מוזכרת בנשימה אחת וללא רגשי נחיתות עם גדולי הנווטים שהוציא חיל האוויר תחת ידיו, הביאה אותנו למקום במהירות וללא כל קושי.

''הברלול'' הוא מקום בסגנון ה''אולד סקול'' ומזכיר לנו איך פעם, כשהיה פה שמח, נראו פאבים. המקום כפרי ופשוט, שולחנות עץ מפוזרים במקום, כמה ספות זולה נמוכות (כי אם כבר נרגילות, ויש נרגילות, אז שיהיו גם ספות), בר עץ אפלולי ארוך ורחב ושולחן ביליארד לרווחת באי המקום.
כבר לא עושים פאבים כאלה יותר. למעשה, כשחושבים על זה, כבר לא עושים היום פאבים בכלל. היום עושים רק ברים. נעלמו הפשטות והחיבור לטבע. היום, כניסה לפאב (בר, בר) תל אביבי ממוצע מזכירה כניסה לחנות המשלבת בין מחסני תאורה וביתילי בזמן מכירת סוף עונה של נאטוצי. השם פאב שמור היום רק לפאבים איריים ופאבים כפריים כמו ''הברלול''. פעם, בפאבים, היינו מזמינים בירה וסוגרים עניין.

אם מישהו חושב שנשמעה פה נימה של מרמור, תשכחו מזה. שום דבר מזה לא הגיע ל''ברלול''. הפאב, שבקרוב תמלא לו שנה, שוכן באחד מקצותיו השקטים של המושב וכבר משמו, ''ברלול'', ניתן להבין סביב מה סובב המקום. תרנגולות. והרבה. ציורי קיר גדולים של תרנגולות במראה אנושי, פסלוני תרנגולים פזורים בכל הפאב, ואפילו קיר משותף עם לול תרנגולות פעיל, בו קיימים חלונות גדולים ושקופים המאפשרים הצצה לחייהן הסוערים של התרנגולות. גם התפריט עשיר בתוצרי הלול וכולל שקשוקה טרייה, ארוחת ערב(!) ישראלית, כנפיים ועוד נישנושים. נראה אתכם אוכלים כנפי עוף וכריך ''ברלול'' שמכיל חזה עוף, בזמן שמאות זוגות עיניים נועצות בכם מבט נקמני. חוויה...

במקום בר אלכוהולי עשיר ודי ג'יי שמספק מוסיקה טובה. כל אלו נותנים למקום אוירה חמה ונעימה של רוגע ושלווה. אלעד, בעל המקום, סיפר לנו שבשלושת ימי סוף השבוע הקרוב, בימים חמישי-שבת (החל מיום חמישי ה-7/7) יפתח הפאב את הקיץ בצורה רשמית. במסגרת החגיגות יתקיימו בכל יום הופעות ובנוסף יוגש אלכוהול חופשי. המקום פתוח בימים שלישי-שבת, כאשר בימי שלישי מתקיימים במקום ערבי קריוקי ובימים חמישי ושבת מתקיימות הופעות שונות וערבי שירה ארצישראלית. בימי שישי מתפקד המקום כדאנס בר.
מקום עם טעם של פעם.

הברלול
שעות פתיחה:
ג'- שבת 20:30 עד לקוח אחרון
מושב ישרש
טלפון: 050-2343400

לחם בשר הרצליה אירועים חדש