לחם בשר הרצליה

מסדר כנפיים בווינגס אנד צ'יפס


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 מה שנפלא ב''ווינגס'' הוא שזה מקום שלא מחייב שום הכנות מראש. בתפריט מבחר כנפיים ברטבים, כמה סלטים וגם הפתעות כמו צ'יפס בטטה. כל המנות גדולות וזולות והכי נחמד זה לבוא כמה חבר'ה ולהזמין מנות שונות. ככה כל אחד יתביית על המנה שהכי טעימה לו וכולם יצאו מרוצים.

רק כשאת גרה בעיר הגדולה, אחרי שנים רבות של חיי כפר שלווים, את מגלה את משמעותו האמיתית של המושג ''לאכול בחוץ''. פעם חשבתי שכשיוצאים לאכול בחוץ זה סוג של אירוע: כל המשפחה מתכנסת במיוחד, מתלבשים יפה ונוסעים לאיזו סינית או צרפתית לחגוג (נועה מסיימת ח''י כיתות, נועה מתגייסת, נועה משתחררת, נועה טסה לחו''ל. משום מה תמיד מציינים אירועים הקשורים בי, להורים שלי אין חיים יותר מדי מרתקים). במושבה הקיבוצניקית שהקמנו- אני וחבריי- בלב העיר, יציאה לאכול היא כבר משהו אחר לחלוטין.

אנחנו כמעט ולא הולכים למסעדות של ממש, וכשאנחנו כבר עושים את זה, זו באמת מסיבה מיוחדת ובאמת מתלבשים יפה וכל האבו ג'רס. מה שאנחנו כן עושים זה מתעצלים לבשל, שרועים מול הטלוויזיה עד שמישהו מציע לרדת לאכול משהו למטה. והלמטה הזה, הוא סודו של כל העניין. מיפינו את השכונה שלנו: שני ברי פסטות מגניבים וזולים, קפה שכונתי שמגיש ארוחות בוקר כל היום באחלה מחיר, סנדוויצ'יה שהייתה למוסד עלייה לרגל ו''ווינגס אנד צ'יפס''- מזללת הכנפיים השכונתית שלנו.

מה שנפלא ב''ווינגס'' הוא שזה מקום שלא מחייב שום הכנות מראש, מלבד כמובן טיפוח של רעב מסוים. גם צורך בנישנוש לילי יכול להביא אותך לכאן, גם רצון לארוחה אמיתית. זהו בר-כנפיים שלא מתיימר להיות שום דבר אחר: בתפריט מבחר כנפיים ברטבים שונים (חרדל דיז'ון מעולה, טריאקי קולע, חמוץ מתוק, צ'ילי ועוד) שאת כולן מכינים מיידית במקום, כמה סלטים לבחירה וגם הפתעות בדמות צ'יפס מגוון מבטטה, מתפוח אדמה עם קליפה ועוד כאלה מגניבים. כל המנות גדולות ומתומחרות באופן די זול, ככה שהכי נחמד זה לבוא כמה חבר'ה ולהזמין סוגים שונים של כנפיים. כך, כל אחד מתביית על המנה שהכי טעימה לו וכולם יוצאים שבעים ומרוצים.

שליש בירה קרלסברג או טובורג מהחבית עולות 8 שקלים בלבד בכל ערב החל מהשעה 19:00, מה שהופך את הישיבה ב''ווינגס'' אטרקטיבית עוד יותר ומציעה תחליף לא רע בכלל לערב בבר. ככה גם לא הולכים לישון מאוחר וגם הבנים שותים בירה בלי לבזבז הרבה כסף. בקומה למעלה יש שולחן פול שהשימוש בו ניתן ללקוחות בחינם, ולמטה בחצר מקרינים על מסך ענק משחקים חשובים, מכבי, ליגת האלופות וגם את הפרקים של כוכב נולד 3.

אל תתכננו במיוחד ערב ב''ווינגס'' וחלילה, אל תקבעו שם דייט- לא ראשון וגם לא שני, כי זה בר כנפיים ואוכלים שם בידיים וגם קצת מתלכלכים וזה חלק מהכיף. זה מקום לשבת בו כשהדייט היא כבר מזמן החברה שלכם, והיא רעבה ולא בא לה טוסט עם גבינה צהובה. או כשבא לכם לראות את המשחק עם הבנים בלי שהיא תפריע ותנג'ס. בעצם גם אם היא תבוא אתכם היא הרי תהיה עסוקה בזלילה ולא תפריע, ואתם, תרוויחו שתי ציפורים במכה אחת ועוד כמה כנפיים בצלחת.

ווינגס אנד צ'יפס
משלוחים בלבד- בתל אביב, רמת גן, גבעתיים
טלפון: 03-5732011 03


לחם בשר הרצליה אירועים חדש