לחם בשר הרצליה

מי ישקשק אותך? הקוקטייל רום


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

    הוא נראה כמו מקום לבנות בלבד מה שהופך אותו להרבה יותר אטרקטיבי לבנים, וכיוון שכולם מגיעים לאותה מסיבה, הפיק-אפ טבעי וקליל. אחרי שצלחה את מסיבת יום ההולדת הפרטית שלה הבינה נועה יחיאלי מה כל כך מוצלח ברעיון שמאחורי הקוקטייל רום.

לפני כמה שבועות היתה לי יומולדת, ובתל אביב כמו בתל אביב- אם יש סיבה אז מסיבה. הזמנתי עשרים מקומות באחד מהברים הנחשבים בעיר ופתחתי בסבב של טלפונים ואימיילים במרוץ למלא את עשרים המקומות שלי. לא בחלתי באמצעים- הזמנתי חברים מהעבר, מההווה וגם כאלה שקיוויתי שיהפכו לחברים בעתיד. ביקשתי מכולם שיביאו איתם עוד חברים, גם אם הם לא מכירים אותי בכלל, בכוונה לתעתע במתבונן מבחוץ בנוגע למידת הפופולריות האמיתית שלי. הנחת הבסיס שלי היתה, כמובן, שאותו מתבונן מתהפך על משכבו מזה לילות ולא ימצא שלווה עד שלא יראה במו עיניו כמה באו למסיבה של נועה. יכול להיות שזה לא מעניין אף אחד חוץ ממני? מה פתאום.

בסופו של דבר, המסיבה נחלה הצלחה. החברים באו והביאו איתם עוד חברים, כולם התיידדו עם כולם ולא נרשמו שתיקות מביכות. נזכרתי בכל זה כשישבתי אמש בקוקטייל רום, היכל ימי ההולדת של ת''א המתהדר בסיסמא ''מחפש מי שישקשק אותך ביומולדת''?.
תחשבו על זה ככה: כשבחור יושב לו בבר וקולט בחורה חמודה שמתחשק לו לדבר איתה, הוא צריך ממש לקום, לחצות את החלל שמפריד בינו לבינה - אקט המושך את תשומת ליבם של שאר יושבי הבר - ולפנות אליה באיזו תואנה מטומטמת כשבעצם לכל הנוגעים בדבר ברור לשם מה התכנסנו כאן היום. הסיטואציה הזו לא קלה למרבית הציבור, ואילו כאן נכנסת האלטרנטיבה. כשבחור יושב לו בבר במסיבת יומולדת של מי מחבריו, ויושבת שם גם בחורה חמודה שמתחשק לו לדבר איתה, כל שהוא צריך לעשות זה לפנות אליה בקלילות ולקשור איתה שיחה, שכן שניהם באו לאותה המסיבה. זהו החזון העומד מאחורי הקוקטייל רום, וההופך אותו ממקום שהוא אנטי תיזה מובהקת לפיק-אפ מבחינת העיצוב שלו למאורת זילות המכבדת את עצמה לפחות כמו יתר הברים הידועים בשכונה. אפשר לבוא עם החבר'ה ואפשר לבוא גם בשביל לחפש חבר'ה. הכל הולך.

הקוקטייל רום נראה כמו מקום של בנות, מה שרק הופך אותו ליותר אטרקטיבי עבור הבנים. הוא מעוצב בסגנון רטרו עליז וצבעוני, כשברור שבכל פינה הושקעה מחשבה. ספות אדומות גדולות ומעוגלות היכולות לאכלס בערך שמונה חוגגים (או יותר, תלוי כמה החברות שלכם קרובה) מובדלות זו מזו על ידי מחיצה עדינה של וילון, ואם אתם בעניין של למזג חבורות אז מסיטים את הוילון ומגדילים את השמחה. גם על הבר הארוך יש מקומות ישיבה וגם בשולחנות זוגיים הצופים על הרחבה המוגבהת. כשמתאחר, אנשים גם רוקדים שם. את הספות תופסות כמעט תמיד קבוצות של יום הולדת כזה או אחר, אבל גם אם באתם בחבורה מצומצמת תוכלו בקלות להשתלב בשמחה הכללית, לרקוד עם המלצריות ולהרגיש בבית.

אבל אפילו לפני שהוא היכל לימי הולדת, הקוקטייל רום הוא קודם כל בר קוקטיילים משובח. המקצועיות של המקום היא קוקטיילים והצוות מצליח להפתיע בכל פעם מחדש. בתפריט מחולקים הקוקטיילים לחדרים, מהבנאלים ביותר (''אקזוטיק רום'') ועד הפרוע ביותר (''WILD ROOM ''). בנים הטוענים בתוקף ש''קוקטיילים זה לבנות'' מוזמנים אל ה-WILD ROOM ונראה אותם יוצאים גבר. בחדר הפרוע הזה מערבבים, לדוגמא, ג'ין, וניל, מלפפון ומרטיני יבש, או אבסולוט, פפר, בזיליקום, נענע, תותים ועוד. נשמע לא קשור? חכו שתטעמו. צריך הרבה אומץ, אבל מי שיעיז יהפוך לשמח ועליז.

המומחיות של הקוקטייל רום בקוקטיילים נתמכת ע''י העובדה שהבר הזה מחזיק אוצר מגוון של מרכיבים שלא תמצאו בברים אחרים, כך שאפילו הברמן המוכשר ביותר לא יצליח להרכיב עבורכם את המשקאות שמכינים הברמנים של הקוקטייל. פשוט לא יהיו לו את המצרכים הדרושים. מרשמלו, פירות יער, מי ורדים ואניס הם רק חלק מהרשימה הארוכה של הדברים שהולכים לשים לכם במשקה.

חוץ משתיה יש במקום גם תפריט אוכל משובח ביותר, עם מנות שנשמעות כמו מנות בר סטנדרטיות (שיפודי אנטריקוט) אבל טעימות להפליא וחשוב מכך, זולות להפליא. 250 גרם שרימפס ב-32 שקל, ואנטרקוט 200 גרם ב-29 שקל. בדיחה אמיתית. כך שלסיכום, בהחלט ניתן לומר שכשיש לכם סיבה למסיבה או כשאתם מחפשים אחת כזו, הקוקטייל רום הוא המקום להתחיל בו את החיפוש.

קוקטייל רום
אחד העם 54, תל אביב
טלפון 5608917 – 03

לחם בשר הרצליה אירועים חדש