מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

אטרקציות עם טעם של עוד לסוכות


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

במיוחד לסוכות אספנו עבורכם אטרקציות עם טעם של עוד לכם ולילדים כדי שלא שלא תישארו רעבים

מחפשים לצאת לטיול עם הילדים מבלי להישאר רעבים? אספנו עבורכם מקומות מיוחדים בהם תוכלו להצטרף לסדנאות, קטיף, סיורים וטעימות הכי קרוב לטבע. כל האטרקציות פועלות בהתאם להנחיות התו הסגול, יש להזמין מקום מראש


שביל החלב: עיזה פזיזה – משק צבן

מי רוצה להיות גבן ליום אחד..? גם אתם יכולים להצטרף לסדנאות של עיזה פזיזה, להכין גבינה כפרית טעימה, ללטף ולהאכיל את העיזים בדיר. פעילות מקסימה שמתאימה לכל המשפחה. הסדנאות מתקיימות בקבוצות של 5 איש ומעלה ובתיאום מראש.
לפרטים: 08-6102876, 052-2589900.

בין שדות ועצים: משק הכוכבים

אי שם בין השדות של עמק חפר בחממות של משק הכוכבים מגדלים פירות וירקות אשר מגיעים לצלחת שלכם. אתם מוזמנים לקטיף במהלך שעות היום ואפילו בערב בו תמלאו סל שלם בירקות טריים ומובחרים שאתם תבחרו וגם תוכלו לשלב בילוי מסביב למדורה או ליד המנגל.

איפה: הגפן 48, בורגתה
פרטים נוספים בטלפון 052-2589900

בעקבות ערוגות הירק: גינת אוכל משק הלברכט

בגינת אוכל משק הלברכט תוכלו לצאת לסיור בעקבות הירקות העונתיים, לשתול ולזרוע ירקות וליהנות משלל פעילויות יצירה במשק. אליהם מצטרפים סיור לכוורות הדבורים ופעילויות בישול. בנוסף, תוכלו ליהנות בגינת המשק, בה מגדלים תרנגולות חופש, עיזים וכבשים, לשחק בארגז החול ולטעום מתוצרת המשק.

איפה: רחוב דרך הבאר, ביתן אהרון
מתי: ראשון – שישי, 9:00-15:00, שבת וחג, 9:30-15:00, בשבת ובחג בהרשמה מראש
פרטים נוספים בטלפון 054-995-2210


סוד הכנת הגבינות: מחלבת נטור

במחלבת נטור, אותה מנהלת ביד רמה הגבנית הקובנית היחידה בארץ – קרינה רפאל תוכלו ליהנות מאווירה קסומה. קרינה למדה באיטליה ובצרפת את את סוד הכנת הגבינות. מאז היא השתקעה כאן, התאהבה בארץ וביונתן.

את המוזיקה והקצב הקובני היא מביאה מדי יום למחלבה, שם תוכלו ללמוד להכין גבינות כבשים ועל הדרך להכיר את הייחוד הקולינרי שלהם וגם לאכול ארוחות בוקר מפנקות.

איפה: מושב נטור
פרטים נוספים בטלפון ​​050-4563111