לחם בשר הרצליה

החזרה הביתה או: יומולדת 23 לכוסית


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   בשבוע חגיגות יום ההולדת, למשל, ההמבורגרים (שמוגשים עם שתי תוספות, נמכרו עבור 25 ש', ואין פלא שכבר ב11- בלילה אזלו הלחמניות. ועוד במבצע: שתה 2 כוסות גינס והשלישית על חשבון הבית.

''הכוסית'' הוא פאב שמלווה את הנוף התל אביבי זמן רב וכמו מקומות דומים בעולם, כל עתידו עוד לפניו. הפאב המיתולוגי הזה מעוצב בסגנון אירי-אנגלי: הרבה עץ, תקרה נמוכה, מוזיקת רוק, בלוז, ולהיטים הכוללים הרבה רטרו. בקומה התחתונה, במרפסת המקורה, ישנו מסך ענק, בעיקר לאירועי ספורט, כמו רבע גמר גביע האלופות בערוץ הספורט. בקומה העליונה יש שולחן פול, כמו גם קליעה למטרה. הכוסית היא מקום הבנוי להעביר ערב ארוך בשתייה וכל מה שסביב.

ירון, הבעלים של המקום מזה 6 שנים מטפח את המקום בגאווה ובאהבה שיותר מכל מזכירות את היחס של אומן ליצירה האהובה עליו: ''אני בכוסית כבר 22 שנה, ותמיד אהבתי את המקום. היו לי גם עסקי מסעדות אחרים אבל את הכוסית אני רוצה לשמור בדיוק איך שהיא, מקום שאני נהנה להיות בו בתור לקוח.''

המקום מלא בצעירים שעבורם ''הכוסית'' הוא אלטרנטיבה כייפית למקומות הרגילים וגם במבוגרים שנשארו כאן מאז, מקום נינוח ובייתי. החלום של ירון, לראות בכוסית הרבה בני 30 פלוס לוגמים כמויות של גינס,

השירות אישי ולבבי, וכדאי להיעזר במלצרית שמיידעת בקשר למשקאות שלא מופיעים בתפריט. אנחנו הלכנו על בירה קורונה בשבילי וסאות'רן קומפורט עבור זוגתי.
אך לא על הגינס לבדה יחיה האדם, וב''כוסית'' ישנו תפריט קטן ואיכותי, ובהחלט מספק, והכול מתוצרת עצמית. גאוות המקום היא על החומוס עם הפטריות, כמו גם על צ'יזבורגר, שבו הגבינות (3 סוגים!) בתוך הבשר, ולא, כרגיל, מעליו. גם הסלטים, כמו סלט רצועות חזה אווז היו מספקים ביותר. מרק הבצל הנוסטלגי (להיט בשנות ה80) לא אכזב.

המחירים הם מתחת לממוצע בתל אביב, וכמעט תמיד ישנם מבצעים שונים ומשונים, שמוזילים עוד יותר את השהות: בשבוע חגיגות יום ההולדת, למשל, ההמבורגרים (שמוגשים עם שתי תוספות, נמכרו עבור 25 ש', ואין פלא שכבר ב11- בלילה אזלו הלחמניות. ועוד במבצע: שתה 2 כוסות גינס והשלישית על חשבון הבית.

למרות שהכוסית מתאים לאוכלוסיה בוגרת, אפשר להמליץ על ''הכוסית'' גם לצעירים, שיגלו מהו פאב אמיתי, עם גאווה ומסורת.

הכוסית
ככר רבין 5, תל אביב
טלפון: 03-5223244

לחם בשר הרצליה אירועים חדש