לחם בשר הרצליה

אירוע של פעם בחיים בדון ויטו


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   לילדה יש בת מצווה ולא בא לכם לעשות אירוע באולם מפוצץ, נכון? הפעם הזו אתם רוצים לעשות משהו מיוחד. מחפשים את השילוב הנכון והמנצח בין מקום שמעניק תחושה ביתית, משפחתית וחמימה, ובכל זאת מרווח ויוקרתי.

לילדה יש בת מצווה ולא בא לכם לעשות אירוע באולם מפוצץ, נכון? הפעם הזו אתם רוצים לעשות משהו מיוחד. מחפשים את השילוב הנכון והמנצח בין מקום שמעניק תחושה ביתית, משפחתית וחמימה, ובכל זאת מרווח ויוקרתי.

דון ויטו, האיטלקית הכשרה בצומת תל השומר מציעה לכם יופי של פתרון לדילמה הזו. המסעדה פתוחה מזה כחצי שנה וכבר קנתה לעצמה שם בכל איזור תל אביב רבתי. כעת, לקראת הקיץ, היא פותחת חצר גדולה ומטופחת ומזמינה אתכם לערוך במתחם את האירוע של חייכם.
מאז פתיחתה היא מארחת בריתות, ימי הולדת, ברי מצווה ואירועים נוספים כאלה ואחרים. בגן נערכים אירועי קיץ עם במה פתוחה להופעות חיות של אמנים מהשורה הראשונה.
במראה של המסעדה ובעיצובה הושקעה שנה תמימה, וכשנכנסים למקום מבינים בהחלט איך ייתכן. היא מעוצבת בקווים נקיים ואלגנטיים, בסגנון מעט היי-טקי בצבעים שחור וכתום. הוילונות הכתומים מכניסים בשעות הצהריים קרני שמש עדינות מבחוץ, והחלל כולו מואר ברכות בכתום. הספות בירכתי החדר מיועדות למפונקים, אלו הנהנים מישיבה ארוכה נוחה ומתרפקת. במרכז, מול הבר הארוך והמהודר, ניצבים שולחנות היכולים להכיל קבוצות סועדים גדולות, משפחות או אירועים קטנים. אירועים גדולים יכולים להתקיים בכל חלל המסעדה המעוצב, או בחצר.

התפריט איטלקי משובח, ומורכב בעיקרו מפסטות. מבחר המנות הראשונות מרשים, ומומלץ במיוחד החציל המוגש בלבנה כבשים ופסטו- מנה מיוחדת שאי אפשר להשאר אדישים אליה. מדי יום מוצעים גם מספר דגים, אך התמחותה של המסעדה היא הפסטות הטריות הנעשות במקום, שבתוספת הרטבים האיטלקיים המקוריים נותנות תחושה אמיתית כאילו הייתם בארץ המגף.

כשעורכים אירוע בדון ויטו בוחרים תפריט מותאם אישית לטעם ולכיס ונהנים מכל היתרונות- המיקום הנגיש, החניה הצמודה, האוכל האיכותי וכמובן המקום עצמו שכל אירוע בו יהפוך בקלות לחוויה אמיתית, חגיגה של טעמים מראות והמון אווירה.

פתוח:
א'- ה' 9:00 עד לקוח אחרון
ו' 09:00 עד שעתיים לפני כניסת השבת
מוצ''ש

צומת תל השומר דרום, קרית אונו
03-6345833/4
פקס: 03-6345832

לחם בשר הרצליה אירועים חדש