לחם בשר הרצליה

אלכוהום- הקלות הבלתי נסבלת של השתייה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

חובבי האלכוהול הלוקים בעצלות ואינם חפצים לצאת מדלת אמותיהם ולהסתופף בברים, יכולים מעתה לקבל את המשקה האהוב עליהם עד הבית. שירות חדש – "אלכוהום" – איזה אלכוהול שאתה רוצה וכמה שאתה רוצה – יגיע עד ביתך.


פעם היו גומרים אצלנו בערב בקבוק של ויסקי כמו כלום. בערך בעשר בערב, היו מתחילים לבוא האנשים ולחפש אצלנו אלכוהול. אחרי שמצאו, זה היה רק עניין של זמן עד שהבקבוק היה נגמר.

מאוחר יותר החלו זמנים קשים, ועברנו לאלכוהול זול. לא שהם הפסיקו לבוא, אבל חשבון הבנק התרוקן לאט יותר, משאיר יותר מקום לגבינה צהובה ולמילוי המקרר באוכל רגיל, לאו דווקא בנישנושי ויסקי.

עוד יותר מאוחר התחתנו וגם ילדים נהיו אז גם באו פחות. לא פחות אנשים, רק פחות ימים בשבוע ובימים שנשארנו לבד התגעגענו פתאום לטעמו המשכיח של האלכוהול, כלומר המשקאות חסרו לנו, רק שלא רצינו את כל הבלגן שמסביב.

הכרך התל-אביבי, כך שמענו מבקש להקל על בלייניו ושתייניו. חובבי האלכוהול הלוקים בעצלות ואינם חפצים לצאת מדלת אמותיהם ולהסתופף בברים, יכולים מעתה לקבל את המשקה האהוב עליהם עד הבית.
שירות חדש – "אלכוהום" – איזה אלכוהול שאתה רוצה וכמה שאתה רוצה – יגיע עד ביתך.

פחות מחצי שעה מאז שהזמנו, הגיע אל סלוננו בחור צעיר ומאיר פנים עם "השוטים" המבוקשים. המחירים נמוכים מאלה הנהוגים רוב הברים ב-20-30% (ג'ימסון 20 ₪, שיבס 30, גלן פידך 27 ש"ח ). יש אפשרות להזמין בקבוקים וההיצע הולם את הביקושים השכיחים. היזמים מוכנים גם לספק סרט די.וי.די ע"פ הזמנה (10 ₪) ואף להחזירו (5 ₪). עוד כמה שקלים והם גם יעלו אותך לגרעפס. מעולם לא היו חייהם של חובבי הטיפה קלים כל כך.

אלכוהום
טל' 03- 5225535
שעות פעילות א'-ד' 20:00-03:00
ה'-ש' 20:00-04:30

לחם בשר הרצליה אירועים חדש