לחם בשר הרצליה

אוכל, שתיה ריקודים ושמחה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 המקום מושלם לחגיגה משפחתית או ליציאה של כמה זוגות. גם אוכלים, גם שותים, ויש גם את הערך המוסף- למעשה מקבלים ערב בידורי שלם בכרטיס אחד.

לא לבשתי שמלה כי מרץ עכשיו ועדיין קר לשמלות, אבל הוריתי מבעוד מועד לבן זוגי שעליו להתלבש יפה כי הולכים למקום ''fency''. כשהוא נכנס למכונית במכנס מפוספס וחולצה מכופתרת, ידעתי שהערב הזה עומד להיות הצלחה מסחררת.

כבר נוכחתי לדעת שיש הרבה סוגים של מקומות בילוי. פלנטה 18 משתייך לז'אנר של המקומות השמחים והמפנקים שגורמים לך להשתחרר ולחזור הביתה שפוך מעייפות אחרי ערב של ריקודים, אוכל ואלכוהול. זה לא עוד בר מעונב ומלחיץ בו כולם בוחנים מה לבשת, איך אתה רוקד, עם מי אתה מדבר ומה אתה שותה- להפך, זה מקום שנותן תחושה טובה של כיף, בלי לחץ.

שותפי לערב ואנוכי השתדלנו לא להתבלט במה שנראה היה כמו ערב של קבועים, אנשים וחבורות שזהו ככל הנראה בילוי יום השישי הקבוע שלהם. האמת, המקום מושלם לחגיגה משפחתית או ליציאה של כמה זוגות. גם אוכלים, גם שותים, ויש גם את הערך המוסף- למעשה מקבלים ערב בידורי שלם בכרטיס אחד.


הקונספט פה אחר: משלמים כשנכנסים מחיר קומפלט לערב, על כל החוויה. מקבלים אוכל בלי הגבלה, שתייה חופשית, רחבת ריקודים ללא הפסקה לצלילי נגינת הלהקה וגם הופעות מטורפות של אמנים אורחים. השולחנות עגולים וגדולים, מתאימים לקבוצות, והם ערוכים וגדושים בסלטים, בראשונות, ובשתייה קלה וחריפה כמובן.

מוסיקה לריקודים מלווה את כל משך הערב, ופשוט עושים גיחות לרחבה בין קוויאר לסלט פטריות. יותר מאוחר עם התחממות הערב מוגשת גם הארוחה עצמה, מבחר בשרים עם תוספות, בטעמי המטבח הרוסי המשובח. אבל החגיגה היא כל מה שמסביב.
סגני אלופי הארץ בריקודים סלוניים הופיעו, ואנחנו קמנו ממושבנו בקצה האולם כדי לצפות בהם כמו שצריך. שני ילדים דקיקים, יפהיפיים, ואי אפשר להוריד מהם את העיניים כשהם רוקדים.

אח''כ היה מופע דראג מבדר, ורקדן ברייקדנס חמוד שגרם לי להתמוגג. האווירה הייתה כל כך טובה וחופשית, שאפילו נגררתי לרחבת הריקודים ופיזזתי מול הלהקה מכל הלב ועד שנשמתי יצאה. בדיוק בשביל לחזור לעיקריות.

הערב בפלנטה 18 היה בהחלט ראוי לציון, ושונה מכל מקום שהייתי בו לאחרונה וגם לא לאחרונה. לא עוד ברים אפופי עשן סיגריות וריקודים בדוחק בפינות חשוכות. למה להתפשר על כל אלו אם אפשר לקחת את כל הג'מעה, להזמין שולחן בפלנטה ולצאת לערב שהוא ממש חוויה. יוצאים שבעים מכל הבחינות, שבעים ושמחים.

פלנטה 18
שדרות ההסתדרות 275, מפרץ חיפה
04-8721282


לחם בשר הרצליה אירועים חדש