מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מסעדות כשרות > פשוט מוכשרת> בר סלט , בכרמלי'ס בייגלס-בייגל בר המשלב בר סלט ייחודי וטעים, המסעדה כשרה. המאמר מסקר את המקום נותן טעימה לתפריט ומציג את הסניפים כמו כן ניתן לראות תמונות, ועוד פרטים על המקום.

איזה בוקר בכרמלי'ס בייגלס


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

ו    בייגל טוב צריך, קודם כל, שיהיה לו חור- בלי החור הוא לא יהיה בייגל. מעבר לתנאי ההכרחי הזה יש עוד כמה פרמטרים שמבדילים בייגל אחד מחבריו הנמכרים בבייגלס-בר אחרים, וכנראה שב''כרמלי'ס בייגלס'' יודעים בדיוק מהם אותם פרמטרים.

בייגל טוב צריך, קודם כל, שיהיה לו חור- בלי החור הוא לא יהיה בייגל. מעבר לתנאי ההכרחי הזה יש עוד כמה פרמטרים שמבדילים בייגל אחד מחבריו הנמכרים בבייגלס-בר אחרים, וכנראה שב''כרמלי'ס בייגלס'' יודעים בדיוק מהם אותם פרמטרים.

הרשת הידועה בקהילה היהודית של לונדון פתחה בארץ ארבעה סניפים: בהרצלייה פיתוח, ברמת החייל, ברמת אביב ובעזריאלי. השבוע ביקרתי בסניף שבהרצלייה, ומה אומר ומה אגיד, בייגל-בר זה בטח לא. זוהי מסעדה של ממש, מרווחת ונעימה המציעה עוד כמה פינוקים, אבל ניתן לבייגלס את הכבוד הראוי להם ונפתח בהם.
המבחר מרשים- יש בייגל זעתר, סומסום, בצל, פרג ועוד, וגם בייגל מחיטה מלאה למקפידים על המשקל, שבבייגלס-בר אחרים לא מצאנו. הגישה הפרו-דיאטטית מתבטאת גם במגוון הגבינות, בו בהחלט ניתן למצוא מספר גבינות רזות בין אוסף מכובד של גבינות אחרות. בנוסף לבייגלס השונים יש גם כמה המלצות לצירופים, כמו המומלץ של כרמלי'ס: גבינת שמנת, סלמון מעושן, צלפים וטבעות בצל. אפשר גם לבחור להפוך כל בייגל לטוסט בהליך זריז בן כמה דקות.
ציינתי כבר שזה לא עוד בייגל-בר. הסניף של ''כרמלי'ס'' בהרצלייה מתמלא בשעות הצהריים בסועדים, אנשי היי-טק וחברות מהבניינים שמסביב. חלקם אוכלים פסטה (בתפריט מספר מנות פסטה לבחירה), חלקם נהנים מארוחת הבוקר המוגשת עד השעה 16:00. יש גם בר-סלטים להרכבה עצמית, וארוחת סלט הכוללת במחיר גם בייגל ושתייה.
אני חלקתי עם חבר ארוחת בוקר מדושנת והייתי מאד מרוצה. קיבלנו שתי ביצים (עיניים רטובות לפי בחירתי), סלט טרי, שתי גבינות לבחירה (גבינת העגבניות ושום מומלצת!!!), שני בייגלים לבחירה (זעתר ופרג, כמובן), חמאה וריבה, מיץ תפוזים ושתייה חמה. הבייגלס היו טריים ופריכים, והארוחה השביעה את שנינו.
בשעות הערב ניתן לסגור את המסעדה ולקיים בה אירועים פרטיים או עסקיים, הכוללים בופה של ממש. כמו כן מקיימת המסעדה שירות משלוחים, ומציעה הסדרים קבועים לחברות.

פתוח: א'-ה' 7:00-20:00
שישי עד 15:00
שבת מ-19:00 עד 24:00

כרמלי'ס בייגל
רח' אריה שנקר 6, הרצלייה פיתוח, 09-9518555
סניפים נוספים בקניון עזריאלי, ת''א, 03-6958864
ראול וולנברג 24, מגדלי זיו, רמת החייל, ת''א, 03-6476422