מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

מוקפצים לילדוד'ס בווק אנד ווק


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   הקונספט של המסעדה הוא אוכל תאילנדי מהיר שמוכן לפי הזמנה. בעת ההמתנה, הקצרה יחסית (פחות מ-10 דקות) אפשר גם לראות כיצד מקפיצים את האוכל בווק – חוויה נחמדה כשלעצמה.


לא תמיד קל למצוא אוכל בריא (עם ירקות אמיתיים) שילדים ישמחו לאכול. לפעמים נדמה שאנחנו מכותרים על ידי פיצות והמבורגרים מכל העברים, בקרוב וברחוק ואלטרנטיבה אחרת באופק- אין.

Wok and Walk ממוקמת במרכז הקניון הקטן והקומפקטי ''דרורים'' בצומת דרור שבשרון. קשה לפספס אותה. כיסאות בר גבוהים ושילוט מואר מושכים לשם ילדים ומבוגרים ממהרים לקחת שקיות נייר חומות עם מוקפצים הביתה. קונספט של המסעדה הוא אוכל תאילנדי מהיר שמוכן לפי הזמנה. בעת ההמתנה, הקצרה יחסית (פחות מ-10 דקות) אפשר גם לראות כיצד מקפיצים את האוכל בווק – חוויה נחמדה כשלעצמה.

הישיבה בכסאות רגילים, או בכסאות בר גבוהים (שנבחרו בהתלהבות). אפשר גם לשבת בכסאות בר ליד הדלפק וכך לצפות בששת הטבחים התאילנדים, אשר פיתחו יחד עם הבעלים את התפריט, העוסקים בהכנת האוכל במיומנות וביעילות ראויים לציון.

תפריט הילדים מכיל מעט אפשרויות, וטוב שכך: נסו להקריא לשלושה ילדים תפריט המכיל עשר אפשרויות למנה עיקרית, חמש אפשרויות למנה עמילנית ועוד נקודת הכרעה בנושא השתייה.

תפריט הילדים מורכב מארבעה חלקים, ובתוכו אפשר לבחור בין אורז או אטריות, ושני סוגי עוף: אגרול, נתחי עוף מוקפצים, אורז או אטריות ביצים ופחית שתיה. מחיר התפריט: 28 ש''ח למנה משביעה בהחלט. צלחת ההגשה מחולקת לשלושה תאים – כדי שהמזון לא יתערבב – פרט חשוב מאד לרוב הילדים.

האגרול כרסתני עם המון ירקות, שילדים נורמלים לא היו מוכנים לאכול בשום דרך אחרת וכאן נהנו ממנו מאד. הוא הונח על מצע אסתטי של כרוב, כדי שלא ישחה בשמן.
נתחי העוף המוקפצים בלימון עטופים במעטפת עבה מתובלת. אפשרות נוספת היא לבחור בנתחי עוף מוקפצים בשומשום שגם הם נאכלו בהתלהבות.
איטריות הביצים מלוות בנבטים ובצל ירוק במידה כזו שלא הפריעה לנסיינים לאכול מבלי להתלונן שהאוכל בריא מידי. אפשר להוסיף לאוכל רוטב סויה, רוטב חמוץ מתוק (שנצרך על ידי הילדים כמו מיץ פטל...), ורוטב צ'ילי מתוק שהתקבל בברכה על ידי הילדים הגדולים יותר. הרטבים מסופקים ללא תוספת מחיר.

הילדים ביקשו (וקבלו) צ'ופסטיקס (מקלות אכילה) ונהנו (לנסות) לאכול בעזרתם. כך גם שיפרנו את המוטוריקה העדינה ועוד בכיף!

במקום יש גם תפריט עשיר למבוגרים

Wok and Walk
קניון דרורים, צומת בני דרור
כשר
שעות הפתיחה: 11:30 עד 21:30.